Ką apie Vilniaus pabėgimo kambarius kalba žmonės?

 

Jeigu nuolat ieškote kažko naujo, įdomaus ir dar nepatirto, siūlome išbandyti pabėgimo ir galvosūkių kambarius! Vilniuje tokių kambarių yra ne viena dešimtis, tačiau kaip išsirinkti geriausią? Tai nelengva užduotis, tačiau šios pramogos mėgėjai išskiria ir geriausiai atsiliepia apie kelis kambarius Vilniuje.

Pirmoji tokia vieta, tai „NepabEXIT“ galvosūkių kambariai. Šie organizatoriai turi net du kambarius, kuriuose vyrauja skirtingos temos. Žmonės pasakoja, kad šiuose kambariuose tvyro įdomi atmosfera, kuri skatina galvoti. Vien pavadinimas skamba kaip iššūkis, kurį norisi priimti ir įveikti. Kaip atsiliepia žmonės – šiuose kambariuose gausu originalių, įdomių ir dar niekur nepatirtų užduočių. Po jų dar ilgai galva sukasi ir norisi apie viską kalbėti. Smegenys čia turi daug darbo, o azartas paima viršų. Ši vieta vertinama kaip viena logiškiausių, estetiškiausių ir originaliausių vietų, Vilniaus pabėgimų kambarių sąraše. Tie, kurie bandė tikrai rekomenduoja ir skatina net neabejoti ir užsukti laiką praleisti būtent „NepabEXIT“ kambariuose, kurie yra net du.

Taip pat labai puikiai atsiliepiama ir dauguma giria „EXIT“ „Keliautojo kambarį“. Ši vieta tituluojama kaip originali, logiška, estetiška, kurioje yra pašalinių daiktų skirtų suklaidinti žmones, tačiau visa tai netrukdo ir kaip tik sukuria dar įdomesnę atmosferą. Šiame kambaryje žmonės skatina apsilankyti tuos, kurie mėgsta keliauti. Šis kambarys kupinas kelionių dvasios, antikvarinių daiktų bei iš įvairių šalių parsivežtų trofėjų. kambario tikslas išsiaiškinti keliautojo, užstrigusio kambaryje paslaptį, kitaip jus ištiks pačio keliautojo likimas ir liksite jame. Pasak jau buvusių šiame kambaryje, tu ne tik mąstai kaip ištrūkti, tačiau susipažįsti su įvairių šalių kultūra ir jautiesi nusikėlęs kažkur svetur.

Siaubo ištroškusiems, bei šiurpus mėgstantiems pabėgimo ieškotojai rekomenduoja „Pakalnės 13“ kambarį. Tai originali vieta, kurioje iš tikrųjų pasidaro labai nejauku ir nemiela, viskas baugina ir tenka susidurti su savo didžiausiomis baimėmis. Žmonės pasakoja, kad galvosūkiai klasikiniai ir užduotys nėra sudėtingos, tačiau sudėtingiausia užduotis tampa susikaupti ir nepasiduoti savo baimėms, kurios jus bando įveikti atsidūrus šiurpioje aplinkoje. Užduotys dažniausiai nereikalauja didelio mąstymo ar kažkokių žinių, tačiau pati aplinka labai svarbi ir palieka nepamirštamą įspūdį.

Be šių, jau paminėtų kambarių, gausu atsiliepimų ir apie kitus. Galima pastebėti, jog žmonės geriausiai atsiliepia apie tuos kambariuose, kuriuose arba reikia pasukti galvą, arba tenka jaustis nepatogiai. Visi kambariai savaip įdomūs ir įtraukiantys, tad geriausia išbandyti juos visus ir būtent tada įvertinti!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *