Kauno pabėgimo kambariai

Kaune gausu įvairiausių pramogų ir vietų, kuriose galėtumėte linksmai praleisti laiką. Pramogų yra įvairiausių ir sau tinkamą suras kiekvienas. Kiekviena pramoga yra vienaip ar kitaip mėgiama ir lankoma, taigi žmonės atsiliepia ir noriai dalinasi įspūdžiais apie jau išbandytas vietas. Remiantis žmonių atsiliepimais, buvo aptarti Kauno pabėgimo kambarių privalumai ir trūkumai ir kaip kambariai skirstomi.

Pirmas apsektas, kuriuo nagrinėjami kambariai – tai logiškumas. Kambariai buvo vertinami nuo logiško iki visiškai nelogiško. Nieko keisto, kad vieni kambariai buvo mažiau logiški, kiti daugiau, tačiau visiškai nesąmoningų ir neįdomių žmonės nepaminėjo. Daugiausia logikos reikalaujantis ir labai galvoti skatinantis kambarys pasak žmonių tai pabėgimo kambariams „Bėglys“ priklausantis žaidimas „Senoji taverna“. Mėgstantiems sukti galvą ir įdomius galvosūkius šis kambarys turėtų patikti. Taip pat kaip daug logikos reikalaujanti pramoga buvo įvardinta ir „Breakfree“ pabėgimo kambariui priklausanti pramoga kambaryje „Da Vinčio kambarys“. Vertinant pagal šį kriterijų, žmonės teigė, kad daugiausia spėliojimų ir su logika nelabai susijusių užduočių gausu „Lost escape“ kambariuose. Čia jums užteks paspėlioti ir atlikti paprastas užduotis, kad ištrūktumėte.

Taip pat labai svarbus aspektas yra tai, ar galvosūkiai originalūs ir ar daug pašalinių, su tikslo siekimu nesusijusių daiktų yra kambariuose. Iš atsiliepimų galima daryti išvadas, kad yra kambarių kuriuose daiktai yra specialiai dedami tam, kad suklaidinti ir jie neturi jokios paskirties, tačiau kai kuriose vietose užduotys ir taip gana sunkios, todėl papildomų pašalinių daiktų nėra daug. Taigi, pašaliniai daiktai skirti komandų supainiojimui būdingi „Atrakink“, „Breakfree“ ir „Lost Escape“ kambariams, o jų visiškai nėra „Trial Room“ ir „Escape kambariuose. Atsiliepimuose matyti, jog Kauno pabėgimo kambariuose vyrauja originalūs galvosūkiai, mat beveik visi kambariai paminėti prie originalių galvosūkių ir tai labai džiugi žinia, kadangi mėgstantiems lankytis tokiose vietose smagu, kuomet gauna naujas, dar nespręstas užduotis.

Visa ši informacija paimta iš žmonių, besilankiusių pabėgimo kambariuose Kaune atsiliepimų. Tai nebūtinai teisinga informacija, nes kiekvienam gali atrodyti skirtingai. Tai tik žmonių nuomonė ir pastebėjimai, tačiau jums nuvykus į vieną ar kitą paminėtą vietą gali atrodyti visiškai kitaip ir tai normalu. Kiekvienas turi savo nuomonę ir ja reikia vadovautis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *