Pabėgimo kambarių ekspertai – ką būtina žinoti?

Yra žmonių, kurie kaskart išbandydami kažką naujo, nesvarbu tai būtų mokslai, maistas, kelionės ar pramogos – visada pasiskaito apie tai, kad susidarytų bendrą įspūdį. Žmonės mėgsta žinoti, kas jų laukia, ko tikėtis ir kas gali nutikti. Neišimtis ir gana sparčiai populiarėjanti pramoga – pabegimo kambariai. Iš žmonių, kurie šią pramogą labai mėgsta ir yra išbandę ne vieną ir ne du tokius kambarius, galima girdėti įvairiausių atsliepimų ir šį kartą atsiliepimai yra apie tai, kaip reikėtų pasiruošti ir ko tikėtis.

Taigi, pirmiausia žmonės pasakoja, jog reikėtų pasidomėti apie kambario ištrūkimo taktiką. Kitaip tariant, ar iš kambario reikės ištrūkti sprendžiant matematines užduotis bei vadovaujantis logika, ar visgi teks ieškoti daiktų ir sekti užuominas. Kiekvienas žmogus skirtingai supranta ištrūkimo principą, tai kuomet vienam patinka logiškos užduotys, kitas mieliau renkasi aiškias, konkrečias užuominas.

Kitas svarbus dalykas pasak lankytojų – pati aplinka. Kiek žmonių, tiek nuomonių, taigi ir aplinka kiekvienam patinka vis kitokia. Vienam tai turi būti švarus, tvarkingas kambarys, iš kurio būtų galima ištrūkti nesusitepųs rankų, mat tokie žmonės labai mėgsta švarą. Yra kambarių, kuriuose ne tik reikia spręsti užduotis, tačiau jas atliekant tenka daryti įvairiausius dalykus ir tai ne visiems patinka. Taip pat yra alergiškų žmonių, taigi apie visą kambario aplinką derėtų pasidomėti iš anksto. Taip pat domintis aplinka derėtų pasiteirauti, ar kambarys sukurtas tam tikra tematika, ar jame labiau koncentruojamasi į užduotis ir galvosūkius.

Niekam nepaslaptis, kad tokiuose kambariuose, o ypač sudėtingesniuose neretai prireikia pagalbos. Taigi, labai svarbus dalykas yra pats pagalbos pateikimas. Iš dalyvių atsiliepimų galima suprasti, kad kambariuose, kuriuose pagalba suteikiama tik tuomet, kada pati komanda paprašo priverčia labiau įsijausti ir įsigilinti, nei tie, kuriuose pagalbą organizatoriai teikia vos ik užstrigus. Taigi, rekomenduojama rinktis tokį kambarį, kuriame pagalbą ir užuomenas gautumėte tik tada, kuomet jų paprašysite. Puiku, jeigu pagalba suteikiama ribotai, tuomes pagalbos šauksitės tik tuomet, kai jos tikrai reikės.

Taigi, einant į naują vietą, svarbu pasiodmėti kas, kaip, kodėl ir kur. Kuomet viską žinosite, vėliau mažesnė tikimybė, jog teks nusivilti. Informaciją noriai suteikia organizatoriai, taigi nereikia bijoti klausti. Jums nereikia važiuoti į kambario vietą, viską galite išsiaiškinti telefonu ir nesukelia papildomų nepatogumų.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *