Žmonės atsiliepia: ką būtina žinoti apie pabėgimo kambarius?

Pabėgimo kambariai – greitai populiarėjanti, galima sakyti užsienio pramoga, kadangi pas mus ji atvyko iš kitų šalių. Pirmieji kambariai buvo pradėti rengti būtent pasisėmus idėjų iš kitų šalių kambarių. Tai puikus laiko praleidimo būdas bei pramoga, skirta tiek šeimai, tiek draugų kompanijai. Taip pat paskutiniu metu šią pramogą drąsiai renkasi darbo kolektyvai ar netgi įvairioms šventėms švęsti. Žmonės, kurie dažnai lankosi galvosūkių kambariuose pataria, ką reikia žinoti apie pabėgimo kambarius.

Pabėgimo kambario principas, dirbant komandoje bei atliekant užduotis ir sprendžiant galvosūkius, ištrūkti. Tam, kad galėtumėte žaisti, jums reikia suburti komandą. Lietuvoje dažniausiais komandos narių skaičius yra nuo keturių iki šešių žmonių. Žinoma, organizatoriai dažnai daro išimtis ir priima kiek daugiau žmonių. Tie, kurie dažnai laiką leidžia tokiose vietose, pataria, kad geriau neviršyti leistino dalyvių skaičiaus. Gal būt ir įveiksite užduotis greičiau, tačiau didesnis kiekis sukelia nepatogumų, dažnai kambariai maži, todėl tampa labai nepatogu, dalis komandos gali neturėti ką veikti.

Kainos ir kokybės santykis. Atsiliepimuose galima pastebėti, kad žmonės kaina, kuri nustatyta tokio tipo pramogoms nesiskundžia, pasak jų, kaina tikrai atitinka kokybę. Lietuvoje kambariai kokybiški ir įdomūs. Paprastai kaina svyruoja tarp keturiasdešimt – penkiasdešimt eurų, tačiau akcijų puslapiai, ar net patys organizatoriai paskelbia akcijų, kurių metu pasitaiko nuolaidų. Kai kuriuose kambariuose yra taikomas komandos mokestis – tai reiškia, kad ir kokia komanda būtų, nepriklausomai nuo jos dydžio, už pramogą sumokama fiksuotą sumą. Yra kambarių kurie taiko kitokią kainų politiką – čia moka kiekvienas dalyvis už save. Taigi kaina fiksuota dalyviui, o ne komandai.

Atsiliepimuose galima pastebėti diskusijų apie amžių. Lietuvoje dauguma kambarių puikiai ir noriai priima šeimas, kuriose taip pat yra vaikų. Pasak organizatorių, nuo keturiolikos metų vaikai tinkami šiai pramogai. Tačiau tie, kurie išbandė kambarius pasakoja, jog labai svarbu atsižvelgti ir į patį kambarį. mat kai kuriuose kambariuose užduotys, galvosūkiai ir mįslės yra gana sudėtingos ir netgi paaugliams gali būti nuobodu.

Skaitant atsiliepimus, galima pastebėti įvairiausių nuomonių bei patarimų, taigi svarbu pasidomėti ir patyrinėti, į kokį kambarį einate ir kokie yra jūsų lūkesčiai. Jeigu einate su vaikais, patartina rinktis lengvesnį kambarį, kadangi sudėtingose užduotyse vaikai ne visada susigaudo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *