Atrakcija Kaune: bernvakario dažasvydis

Surengti bernvakarį – ir įdomus, ir atsakingas darbas. Kur ir kaip švęsti? Kokią dovaną įteikti jaunikiui? Ar reikės išleisti daug pinigų? Tokių ir panašių klausimų neišvengiama, o vienas iš atsakymų gali būti dažasvydis. Jei gyvenate Kaune, tuomet šis bernvakario variantas ypač tinkamas.

Einam šėlti!

Bernvakaris – tai išsišėliojimas prieš vedybinio gyvenimo pradžią. Planuojamos vestuvės, derinami įvairūs šventės ir bendro gyvenimo aspektai. Ir po visų galvojimų ateina laikas pasimėgauti viengungio statuso likučiais. Todėl pasiūlymas palakstyti dažasvydžio centre intriguoja.

Įvairios dažasvydžio rūšys

Viena pramoga – keletas rūšių. Pavyzdžiui, dazasvydiskaune.lt siūlo ne tik pramoginį, bet ir sportinį ar taktinį dažasvydį. O ir aikštelių yra ne viena. Aleksote sportinio, o užmiestyje – taktinio dažasvydžio aikštelė. Planuojant bernvakarį verta pasiteirauti, kokio tipo pramoga labiausiai rekomenduotina. O rezervavus laiką žengiamas žingsnis linksmo bernvakario link.

Populiarumas

Dažasvydis populiarus. Priežastys aiškios – tai aktyvus laisvalaikis, atsipūtimas nuo darbų, pabuvimas su kompanija. Dažasvydis – ne kiurksojimas prie kompiuterio ar televizoriaus, o sportas, azartas bei, žinoma, energijos antplūdis. Na, o azartas, energija – tai, kas bernvakariui itin tinka.

Kauno gyventojai džiaugiasi, kad dažasvydžio aikštelės neaplenkia laikinosios sostinės. Nuotaikingas ir sportiškas bernvakaris patiks kiekvienam. Kartu ir kompanijos pasiryžimas nugalėti išbandomas. O apskritai galima teigti, kad ieškant geros nuotaikos tai yra pasirinkimas, vertas apibūdinimo „numeris vienas“.

Atrakcija Kaune orientuota ne vien į bernvakarius – dažasvydis mėgstamas net ir be progos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *