Bernvakario scenarijus – sklandžios šventės link

            Bernvakaris – tai ne kasdienis pasilinksminimas. Tai šventė skirta jaunikiui atsipalaiduoti bei nepamirštamai praleisti paskutinį vienišiaus savaitgalį. Bernvakario metu labai didelė atsakomybė krinta ant draugų pečių – būtent jie dažniausiai organizuoja ir planuoja, kas bus veikiama, kokios pramogos ir kokios užduotys bus skirtos jaunikiui. Norint, kad šventė praeitų sklandžiai, linksmai ir nepamirštamai, be abejo, reikalingas planas kaip viskas vyks, kitaip tariant, reikia bernvakario scenarijaus.

Bernvakario scenarijus neretai tampa didžiausia problema, kadangi reikia atsižvelgi į viską. Būtina apgalvoti visas detales, vietas, kuriose bus atliekamos užduotys, taip pat svarbus biudžetas, skirtas bernvakario šventei bei kiti įvairūs smulkūs darbeliai, kurių nevalia pamiršti. Internete gausu įmonių, kurios ruošia scenarijus ir be jokio vargo galima pasinaudoti šia paslauga, tačiau jeigu vis gi nusprendėte scenarijų kurti patys, siūlome pasinaudoti keletą patarimų.

Pirmiausia privaloma nutarti, koks bus biudžetas, kiek maždaug galite skirti šiai šventei.  Reikia nustatyti preliminarią sumą, kitaip sakant „rėmus“ į kuriuos turėtų būti telpama, o vėliau, nusprendus kas bus veikiama, suskaičiuojama kiek tai kainuos ir žiūrima, ar reikia kažko atsisakyti, ar atvirkščiai, galime įdėti dar keletą papildomų akcentų. Turint biudžetą, galima spręsti, kokio lygio bus bernvakaris. Turint menką biudžetą, galima tiesiog gudriai išsisukti galvojant įvairias linksmas užduotis, bei pramogas, kurios nekainuoja daug, tačiau patiktų jaunikiui. Kuomet biudžetas didesnis, pasirinkimo kur kas daugiau, nes atsiranda galimybė rinktis iš platesnio paslaugų bei prekių asortimento.
Aptarus biudžetą, labai svarbu atsižvelgti į tai, koks yra pats jaunikis. Vienam labai patinka paprasti dalykai, o kitas, galbūt, labiau mėgsta pagalvot, veikti kažką sudėtingo. Taigi, kuriant scenarijų, svarbu, kad būtų pagalvota, kaip jaunikis jausis ir ar jis norės atlikti kažkokią jam skirtą užduotį, leistis į kažkokią konkrečią pramogą. Gal būt vienam patinkantis šuolis parašiutu, kitam gali sukelti nemenką stresą ir aptemdyti visą šventės džiaugsmą. Taip pat, svarbu nepamiršti įsiklausyti į jaunikio norus padorumo atžvilgiu. Dažnai bernvakariai būna labai nepadorūs ir tai draugų kompanijai patinka, tačiau jaunikiai ne visada linkę leistis į tokias avantiūras ir tai vėlgi gali sugadinti šventę.

Svarbiausia atsiminti, kad ne visada viskas gaunasi pagal planą. Bernvakario scenarijus nėra išimtis. Patartina apgalvoti visas detales, kuo labiau atsižvelgi į jaunikio būdą ir norus,  tačiau niekuomet negali žinot kas gali nutikti jau bernvakariui prasidėjus, tad svarbu apsišarvuoti kantrybe bei pasiruošti greitai suktis iš susiklosčiusių situacijų. Svarbiausia – nepasimesti ir stengtis jaunikiui neparodyti, jog ne viskas einasi pagal planą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *