Bernvakario striptizas: jaunikio džiaugsmas, jaunosios ašaros?

        Jau daugelį metų, vos tik susižadėjus, poros pradeda ruoštis gražiausiai savo gyvenimo šventei – vestuvėms, o poros draugai – bernvakariui ir mergvakariui. Bernvakaris, tai paskutinis pasilinksminimas su draugais, kol jaunikis dar nėra formaliai susituokęs. Šios šventės tikslas – atšvęsti kuo audringiau ir pabandyti įtikinti bei įrodyti jaunikiui, jog nevedusio vyro gyvenimas turi begalę pliusų, vyras yra nepriklausomas, nevaržomas bei svarbiausia – laisvas.

Jaunikio draugų pareiga – paruošti kuo linksmesnį ir nepamirštamesnį paskutinį pasilinksminimą prieš vestuves. Daugelio žmonių paklausus, be ko jie neįsivaizduoja bernvakario, atsakymas dažniausiai vienodas – be striptizo. Bernvakario striptizas – tai nesenstanti pramoga, tradicinis bernvakario akcentas, kuris, tikriausiai, niekada neatsibos ir visuomet išliks vienu populiariausiu bernvakario akcentu. Jaunikio džiaugsmui – šiais laikais šią pramogą be problemų galima užsisakyti ir ją nėra sunku suorganizuoti, tačiau kyla klausimas, ką apie striptizą galvoja nuotakos?

Striptizų būna visokių, tai nebūtinai visiškas apsinuoginimas, tai gali būti paprasčiausios vilionės. Galima eiti į striptizo klubą arba galima nusisamdyti šokėją. Kad ir kokio pobūdžio striptizas būtų, deja, tačiau dauguma nuotakų nėra patenkintos tokiu bernvakario „pasaldinimu“. Pasak jų, kad ir kaip pasitikėtų savo vyrais, joms nepatinka, kuomet kita moteris, nesvarbu ji apsirengusi ar nuoga, liečia, gundo bei skatiną jos vyrą grožėtis svetima moterimi. Taip pat yra nuotakų, kurios mano, jog striptizo organizavimas bernvakariui, tai mažų mažiausia yra nepagarba pačiai vyro išrinktajai ir atrodo gana žemo lygio pramoga, neoriginalumo parodymas.

Kita grupė moterų puikiai supranta, kad bernvakaris priklauso ne nuo jos ar nuo jos vyro, tačiau nuo vyro draugų fantazijos, todėl jos mano, jog nereikėtų pykti ant vyro, kuris džiaugiasi jam suorganizuota švente. Jos įvardija, kad vyras neturėtų pamiršti, kad bernvakaris tai šventė prieš vestuves ir vestuvės vis tik yra didžioji šventė, kuri neturėtų būti sugadinta bernvakario pramogų pasėkmių. Jos užtikrina, jog savo vyrais pasitiki ir nori, jog jie pasilinksmintų ir bernvakarį prisimintų ilgai, tačiau nesugadintų didžiosios šventės.
Apibendrinant, galima teigti, kad kiek nuotakų – tiek yra ir nuomonių. Labai daug priklauso nuo to, kaip jaunikis priima tokią pramogą bei kaip ją išnaudoja. Vienos striptizą įsivaizduoja kaip didžiausią nuodėmę, kitos visiškai nesureikšmina ir tai laiko kaip linksmą pakvailiojimą. Taigi, kuomet vienos nuotakos lieja ašaros dėl nekalto striptizo, kitos tuo pat metu tiesiog palaiko savo vyrą ir džiaugiasi, kad vyras atsimins savo bernvakarį dar ilgus metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *