Bernvakaris gamtoje.Kodėl gi ne?

Gamta –  mūsų antrieji namai. Taip sako knygos, liaudies išmintis. Mūsų šalyje be galo daug gražių vietų, kuriose gamta tiesiog kerinti. Kuomet atšyla oras, visi skuba prie ežerų, į sodus bei pievas leisti laiką bei mėgautis laisvalaikiu. Gamta atpalaiduoja, padeda pailsėti bei ramina. Vakarais gamtoje žmonės vakaroja, sėdi prie laužų, leidžia laiką. Taip pat pasitaiko tokių, kurie sugalvoja, jog nori atšvęsti vieną ar kitą progą taip pat gamtos apsuptyje. Tai iš tiesų puiki idėja. Gamtoje atmosfera vyrauja visai kitokia, todėl šventės švęstos gamtoje tampa išskirtinesnės. Pastaruoju laiku vis daugiau kompanijų gamtoje renkasi švęsti ir bernvakarius. Dažniausiai tai ramesnės grupės vaikinų, kuriems neįdomūs audringi vakarėliai, o svarbi kompanija ir artimų žmonių ratas. Jeigu jau sugalvojote bervakarį švęsti gamtoje, yra keletas puikių patarimų.

Oficialiuoju bernvakario metu gamtoje vykdomos užduotys, žaidžiami žaidimai, skaitoma priesaika ir kitaip pramogaujama. Pasirinkus gamtą, kaip vietą, kurioje švęsite bernvakarį, puikiai tinka Robinhudo tematika. Labai daug įmonių rengia įvairias programas bernvakariams, o ši tema taip pat yra jų sąraše. Užsisakius šią pramogą, laukia šaudymai iš lanko, medžioklės pamokos, įvairios smagios užduotys bei žaidimai. Taip pat, kaip ir kiekviename bernvakaryje, negalima apsieiti ir be priesaikos, kuri taip pat bus susijusi su visa šventės tema. Tai puiki pramogos idėja tiems, kurie nori ne tik ramiai poilsiauti ir atsipalaiduoti, o dar ir šį tą nuveikti.

Gamta žavi tuo, jog joje atmosfera ir taip labai puiki, tačiau ją galima pagyvinti išskirtinesnėmis idėjomis. Bernvakario metu svarbu, kad būtų atsižvelgta į jaunikio norus, taigi gal būt jaunikis žvejys. Tokiu atveju meškeres į rankas ir į valtis! Labai vyriškas užsiėmimas, kurios suartins kompaniją dar labiau. Taip pat karšta pirtis ir šaltas alus puiki idėja visai bervakario kompanijai. Po ilgos dienos ši mintis turėtų žavėti kiekvieną vyrą. Pirtis, ant laužo keptas maistas ir artimiausi draugai šalia – argi gali būti puikesnė vakaro pabaiga?

Bernvakaris gamtoje – tai lyg tikrojo visų įsivaizduojamo bernvakario priešingybė, kadangi gamta asocijuojasi su ramybe. Tačiau būna kompanijų, kurios būtent to ir nori, atitrūkti nuo visų, atsipalaiduoti ir pasinerti į vyrišką kompaniją, elgiantis taip, kaip nori elgtis. Toks bernvakario šventimas jokiais būdais nėra blogas. Svarbiausia elgtis taip, kaip jaučiate, kad bus smagiausia. Vieniems audringos šėlionės palieka neišdildomą įspūdį, o kitiems pakanka ramaus, jaukaus vakaro, kuomet galima atsipalaiduoti bei išsikalbėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *