Bernvakaris Kaune: komfortiškas ir smagus plaukiojimas mariose

Bernvakario žanrų būna visokių. Vieni vyrai renkasi striptizo klubus, kiti išsinuomoja limuziną. O ar nebūtų įdomu paplaukioti pramoginiu laivu?

Plaukiojimas – tarsi metafora. Viengungio gyvenimas jau plaukia pro šalį, artėja kitas, meilės kupinas gyvenimas santuokoje.

Privalumų tokia pramoga turi tikrai daug. Pirmiausia reikia paminėti, kad ne kiekvienas yra plaukęs laivu, todėl bernvakario dalyviams tai bus įsimintinas laisvalaikio praleidimas.

Kitas aspektas, kodėl tai verta dėmesio, yra priimtina kaina už laivo nuomą. Skaičiai gali kisti, tačiau įprasta, kad pirmos valandos kaina siekia apie 60 eurų. Keliolikai asmenų šie skaičiai nebaisūs – susidėjus po keletą eurų mėgaujamasi malonumais. Džiugu, kad antra valanda paprastai įkainojama kiek pigiau.

Situaciją valdo laivo kapitonas, patiems dalyviams nereikia rūpintis laivo vairavimu, todėl pramoga kaip įmanoma saugi. Ir, žinoma, atpalaiduojanti.

Dar vienas minėtinas dalykas yra komfortas. Kiekvienas gali pasirinkti, kur įsitaisyti, galbūt prisėsti prie staliuko ar netgi užlipti ant stogo.

Žavi ir patys vaizdai, aplinkinė žaluma. Jei pasitaiko geras oras, galima pasijusti tarsi tolimame kruize. Tiesa, net ir orui subjurus nereikia nusiminti – tai užtikrina medžiaginis laivelio stogas.

Norintiems smagiai praleisti laiką, atitolti nuo miesto šurmulio ir patirti naujų įspūdžių toks bernvakaris tikrai patiks.

O gal ir kokią undinę pagauti pavyks, ne be reikalo ji pavaizduota ir iliustracijoje… Bet visas undines jaunikis turės palikti draugams, kurie dar nesurado tos vienintelės…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *