Ekstremalus bernvakaris išskirtiniams jaunikiams

         Bernvakaris – tai tokia šventė, kuomet visos mintys sukasi aplink vieną žmogų – jaunikį. Draugų tikslas vienas: bernvakarį paversti švente, kurią jaunikis prisimins ilgai. Tam, kad šventė patiktų, būtina atsižvelgti į jaunikio pomėgius. Yra labai daug vyrų, kurie be galo mėgsta adrenaliną, ekstremalumą ir nuotykius. Planuojant bernvakarį ir žinant, kad jaunikis yra ekstremalių nuotykių mylėtojas, į scenarijų neįtraukti ekstremalios pramogos būtų nuodėmė.  Kuo toliau, tuo daugiau įmonių siūlo ekstremalias pramogas, teikia įvairiausias paslaugas visoje Lietuvoje, tad išsirinkti gali būti labai sunku. Kad taip nenutiktų, galima išskirti dvi populiariausias ekstremalaus bernvakario idėjas.

Dažasvydis. Jeigu jaunikis mėgsta kompiuterinius žaidimus, kuriuose reikia strateguoti, šaudyt ir slapstytis nuo priešų – ši pramoga visiškai tiks jo bernvakariui! Dažasvydžio paslauga teikiama visoje Lietuvoje, taigi problemų neturėtų kilti. Yra įmonės, kurios atskirai planuoja dažasvydį ne tik šiaip grupėms, panorusioms pažaisti, tačiau rengia atskiras programas būtent bernvakariams. Kiekvienas paslaugų tiekėjas savo pramogą pateikia savaip, tačiau dažniausiai užsisakius bernvakario programą, gaunamos aprangos komandoms, šoviniai draugams ir jaunikiui. Taip pat galima pasirinkti papildomas pramogas kaip: vyriško maisto ruošimas, kad nereikėtų prašyti žmonos, jaunikio taiklumo tikrinimas, jaunikio bambordavimas ir panašiai.

Kita niekuo nenusileidžianti pramoga tikriems automobilių bei greičio fanatikams – kartingai arba lenktyninės mašinos. Kartingai – tai pramoga, kuri suteikia begalę adrenalino, nuostabių emocijų ir ekstremalių pojūčių. Lietuvoje tai gana populiarėjantis sportas, taigi rasti sau tinkamą kartodromą tikrai nebus sudėtinga, o aptarnaujantysis personalas noriai priims ir su malonumu aptarnaus bernvakarį švenčiančią kompaniją. Taip pat siūloma nuomotis pasivažinėjimą lenktyninėmis mašinomis. Tai, turbūt, dažniausiai pasitaikanti visų vyrų svajonė – pasivažinėti galingu bei greitu lenktyniniu automobiliu. Specialiai lenktynėms įrengtos trasos privers pasijusti tikru lenktynininku ir išbandyti savo vairavimo įgūdžius.

Šiame straipsnyje paminėtos tik dvi ekstremalios bernvakario šventimo idėjos, tačiau dar daugybę jų galima sugalvoti, jei tik norima nustebinti adrenalino trokštantį jaunikį. Kopimai į uolas, laipiojimai medžių viršūnėmis bei šaudymas tikrais ginklais, tai ir dar daugiau pramogų siūlo mūsų šiandieninė rinka. Organizuojant ekstremalų bernvakarį, svarbiausia, jog jaunikis mėgtų adrenaliną, tuomet pramoga jam taps nepamirštamu nuotykiu, kuriuo jis džiaugsis net ir po šventės.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *