Originali pramoga: bernvakaris lankų arenoje Kaune

Mąstote apie bernvakarį, bet visos idėjos atrodo pernelyg populiarios, gal net nuvalkiotos? Atrodo, kad nelikę originalių pramogų? Nenusiminkite – Kaune, Kovo 11-osios gatvėje, veikia lankų arena.

Lankų arena – originali pramoga. Pirmiausia tuo, kad šaudoma ne į taikinius – vyksta tikras mūšis tarp draugų. Žinoma, naudojamos specialios strėlės, kad laisvalaikis būtų neskausmingas. Ši idėja patiks visiems, kuriems pabodo daugiau ar mažiau tradiciniai užsiėmimai. Juk norisi ne šiaip bernvakario, o įsimintino, ar ne?

Aktyvus laisvalaikis visuomet siejamas su pozityvumu. O lankų arena – ne tik aktyvu, bet ir originalu. Šiaip jau pasiūlymas skirtas ne tik bernvakariams, bet ši šventė – ypač puiki galimybė pašaudyti specialioje aplinkoje.

10 žmonių – tiek daugiausia gali žaisti. Jaunikiui ir keliems draugams tai bus optimalu.

O kaipgi simbolika? O simbolių labai daug. Pavyzdžiui, prisiminkite garsųjį Robiną Hudą. Tokia aliuzija skatina kaip reikiant palakstyti tam pritaikytoje erdvėje. O išsilakstymas – dar vienas simbolis. Viengungiškas gyvenimas lieka už nugaros, džiaugiamasi artėjančiomis vestuvėmis. Bet prieš santuoką dar reikia pašėlti, pabūti su bičiuliais, išlieti energiją. Senovę primenantys ginklai ir taiklumo išbandymas – gera bernvakario tema.

Pabuvojus lankų arenoje galima pasimėgauti skaniais patiekalais kur nors restorane. Galbūt verta pratęsti Robino Hudo tematiką ir rinktis išraiškingą aprangą? Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos. Bet išsilakstyti tikrai yra kur, ir lankų arena atrodo tam tinkama.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *