Pabodo šventės gimtinėje? Bernvakarį švęskite užsienyje!

Pastaraisiais metais jaunimo tarpe ir ne tik kelionės užima itin didelę gyvenimo dalį. Žmonės domisi kultūra, nori pažinti svetimas šalis, jų tradicijas bei įpročius. Lengviausias būdas susipažinti su svetima kultūra yra apsilankyti svečiose šalyse, ką paskutiniu metu mūsų tautiečiai ir daro.  Vis labiau populiarėja įvairios šventės užsienyje. Dažniausiai tai būna vestuvės, gimtadieniai, įvairios metinės, bet pastaraisiais metais kelionių agentūros pastebi tendenciją, jog kuo toliau,tuo daugiau sulaukia prašymų organizuoti kelionę į vieną ar kitą šalį tam, kad ten būtų atšvęstas bernvakaris.

Ne paslaptis, jog ne visiems patinka tradicinės šventės. Visuomet atsiranda žmonių, kurie stengiasi kiekvieną savo šventę paversti išskirtine, įspūdinga ir nepamirštama. Bernvakarį nepamirštamai atšvęsti puikiai galima ir Lietuvoje, tačiau kai kurie sako, jog pabodo šventės sodybose, klubuose bei pirtyse. Jiems norisi pakeisti aplinką, pamatyti kažką naujo, patirti naujų įspūdžių. Bernvakaris užsienyje būtent tokia alternatyva ir siūlo – visiškai nauja aplinka, nauji žmonės, viskas kitaip, dar neatrasta, nepatirta ir įdomu.

Kriterijai, pagal kuriuos reikėtų planuoti savo bernvakarį užsienyje, yra keli. Pirmiausia tai derėtų nuspręsti, kokio bernvakario norisi: ramaus, jaukaus pasisėdėjimo su draugais kitoje šalyje, gal būt prie vandenyno arba tiesiog vietoje, kuri būtų jauki ir dar neatrasta. O gal norisi siautulingo vakarėlio naujoje, dar nebandytoje aplinkoje, su kitos kultūros žmonėmis. Nusprendus koks tai bus bernvakaris, reikėtų atsižvelgti ir į tai, kokios yra galimybės tam tikroje šalyje ir kokią šalį pasirinkti. Kelionių agentai išduoda, jog populiariausios šalys šiuo metu – Malta bei Gruzija. Taip pat svarbu atsižvelgti ir į biudžetą. Jeigu biudžetas leidžia, galima skristi bet kur, kur tik širdis geidžia, tačiau net jeigu ir biudžetas menkesnis, šiuo metu yra begalė pigių savaitgalio skrydžių, kurie puikiai tinka bernvakariams.

Dar vienas patarimas – apsigyvenimas svečioje šalyje. Išsirinkus šalį būtina kuo anksčiau rezervuoti kambarius apsigyvenimui. Jeigu jūsų kompanija didesnė, visiems kartu rasti bendrą kambarį ar vietas viename aukšte gali būti sudėtinga, o patikėkite, kuo arčiau vienas kito gyvensite – tuo smagiau bus patiems!

Taigi, tendencija švęsti bernvakarius užsienyje sparčiai plečiasi ir tai labai džiugina. Džiugu jog žmonės nori kažką pamatyti bei nuveikti kažką naujo. Norint nepamirštamo bernvakario, galima rasti tikrai gerų pasiūlymų ir šią šventę atšvęsti taip, kad niekada nepamiršite ir tai gana paprasta – užtenka užsisakyti bilietus ir keliauti į kitą šalį, o nuotykiai taps neišvengiama tokios kelionės dalis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *