Puiki bernvakario idėja – dažasvydis bet kuriame mieste

Jei kas nors paskelbtų linksmiausios šventės rinkimus, bernvakaris neabejotinai patektų bent į pirmą trejetuką. Kad būtų taip linksma, atidžiai renkamasi, kur švęsti. Pagrįstai išpopuliarėjo dažasvydžio klubai. Kodėl pagrįstai? Nes tai daugybę adrenalino suteikianti pramoga, kurios metu nuostabiai išsišėliojama prieš rimtą vedybinį gyvenimą.

Dažasvydžio klubai bernvakario „žvaigždei“ ir visiems dalyviams siūlo ne šiaip paspaudinėti gaidukus, bet ir pasirūpina, kad netrūktų dėmesio iš renginio vedėjų. Sukuriama išskirtinė atmosfera, tad šventė išties nepamirštama. O ir ieškoti toli nereikia, mat dažasvydžio pramoga siūloma kone kiekviename mieste. Tad visai nesvarbu, iš kur esate – Klaipėdos, Panevėžio, Kauno, Jurbarko…

Dažasvydis bernvakario metu rekomenduojamas ne šiaip sau. Štai kokie privalumai dažniausiai laukia:

  • vedėja (ar vedėjos) neleidžia jaunikiui nuobodžiauti;
  • dalyviams suteikiama visa reikiama įranga, o jaunikiui paprastai dar labiau nuskyla, jis gauna, pavyzdžiui, daugiau šovinių;
  • taiklumo išbandymai, bandymai pabėgti, šėliojimai „mūšio lauke“, įvairiausi efektai, nukeliantys į kitą tikrovę.

Ir tai dar ne viskas! Geros žinios čia nesibaigia – pramogos kaina vienam žmogui laisvai išsitenka vieno nulio zonoje. Tad galėsite skirti lėšų ir kitoms pramogoms, ypatingiems šventės rekvizitams ar dovanai.

Linksmybes dažasvydžio klube reikėtų užsisakyti iš anksto ir informuoti paslaugos teikėją, kiek žmonių dalyvaus. O organizatoriai jau pasirūpins, kad dūmai iš ausų rūktų, kad vedybinis gyvenimas būtų pasitinkamas triukšmingai ir nepaprastai linksmai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *