Bernvakario užduotys ir jų tipai

Labai svarbus bernvakario akcentas – užduotys skirtos jaunikiui. Kasmet matome pilnas gatves keistai apsirengusių vaikinų lakstančių ir kažko tai ieškančių ar vis kalbinančių paneles. Turbūt, kiekvienas pagalvojame, jog vyksta bernvakaris bei jaunikis atlieka užduotis, kurias jam paskyrė draugai. Norint sugalvoti geras, dar nepabodusias ir nežinomas užduotis, reikia nemažai pasukti galvą, o jeigu norima, kad užduotis nebūtų beviltiška ir turėtų kažkokią prasmę, reikia pasistengti dar labiau.

Šiuo metu populiariausios bernvakario užduotys yra tos, kurių metu būtinas kontaktas su kitomis merginomis, taip pat neretai draugai stengiasi, kad jaunikis kuo labiau išeitų iš savo komforto zonos ir patirtų gėdą. Tarp užduočių pasitaiko tokių kaip: surinkti kaip įmanoma daugiau skirtingų merginų telefonų numerių, pakalbinti kuo daugiau panelių, sukurti eilėraštį kokiai nors gatvei sutiktai merginai, sušokti viliotinį gatvėje, gauti kokį nors moterišką apatinį rūbą be pinigų ir panašiai. Tokių užduočių begalės ir jos kiekvienam bernvakaryje kartojasi, pralinksmina draugus bei aplinkinius. Pasitaiko, jog ir jaunikiai tuo džiaugiasi, tačiau ne visada turi išliekamąją vertę.

Yra kita rūšis užduočių – tai bernvakario užduotys, kurios rimtesnės ir labiau orientuotos į šeimyninį gyvenimą. Šių užduočių tikslas – patikrinti ar jaunikis jau yra pasirengęs gyventi šeimyninį gyvenimą, ar sugeba išsisukti iš keblių situacijų, ar moka padaryti rodos kiekvienam vyrui privalomus darbus. Dažniausiai tokios užduotys atliekamos pirmojoje bernvakario dalyje, kuomet visa šventė dar tik įsibėgėja ir neprasidėjo tikrasis šventimas. O užduočių yra įvairių: tikrinama, ar vyras moka įsiūti sagą, pagaminti kokį nors patiekalą, turint vos kelis produktus, kurie nesiderina tarpusavyje. Labai dažna užduotis bernvakariuose – imituoti skambutį dėl darbo ir susitarti, dėl darbo pokalbio. Tai lyg įrodymas, jog vyras visuomet turės darbą ir galės išlaikyti šeimą. Taip pat dažni ir  ūkio darbai – sukapoti malkas, įkalti vinį, išskalbti kojines su ūkišku muilu, sužvejoti žuvį ir begalė kitų.

Renkant užduotis bernvakariui svarbu, jog užduotys būtų įdomios jaunikiui. Kuomet jaunikiui užduotys patiks, bernvakaris įgaus geresnę nuotaiką, viskas vyks linksmiau ir sklandžiau. Patartina užduotis rinktis tiek tikrinančias, ką sugeba jaunikis, tiek skatinančias išeiti iš komforto zonos. Tokiu būdu bernvakaris įgaus daugiau spalvų ir nepasidarys monotoniškas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *