Bernvakario žaidimai

           Bernvakario eigoje, atliekant užduotis, pramogaujant ar kitaip leidžiant laiką, visuomet pasitaiko pertraukėlių ar nukrypimų nuo scenarijaus, kuomet reikėtų kažką veikti. Tokioms akimirkoms, kad neleisti laiko veltui, pravartu pasirūpinti žaidimais, kurie užpildytų laiko tarpus. Svarbiausia, jog netektų nuobodžiauti ir liūdėti, todėl bernvakario žaidimai yra puiki išeitis.

Ruošiantis žaidimus, patartina atsižvelgti, jog jų gali prireikti bet kur: lauke, kažko laukiant, sodyboje, jeigu nutartumėt po oficialios dalies ten pabaigti šventimą, automobilyje kelionės metu ar bet kur kitur. Žaidimus reiktų pasiruošti tiek ilgesnius, tiek trumpesnius, pagal turimą laiką, kad pasiruoštą būtų įvairiausioms situacijoms. Taip pat svarbu atsižvelgti į priemones, kurių gali prireikti žaidžiant vieną ar kitą žaidimą.

Šiais laikais žaidimų galvoti nebereikia, jų gausu internete, tačiau būtina atsižvelgti į visų norus ir žaidimų tinkamumą. Vienas iš populiariausių žaidimų – degustatorius. Šio žaidimo metu reikia užrišti akis jaunikiui ir duoti ragauti mažus svogūno, dešros, obuolio, sūrio gabaliukus bei gėrimus ir atspėti juos. Būtent tokį žaidimą žaidžiant reikia labai atsargiai rinkti produktus kurių bus ragaujama, nes dažnai pasitaiko jog jaunikis kažkam alergiškas ir, rodos, paprastas, niekuo neypatingas žaidimas gali sukelti didelių nemalonumų.

Norint, kad žaidimas įtrauktų, patartina žaisti orientacinį žaidimą. Niekam ne paslaptis, kad vyrams patinka azartas. Būtent todėl orientacinis žaidimas labai tinka tokiai šventei. Norint žaisti tokį žaidimą, reikią iš anksto pasiruošti lapelių, ant kurių užrašytos užuominos, kur rasti kitą lapelį ir išslapstyti juos tam tikrose vietose. Vyrui tikrai patiks ieškoti užuominų, kurios galiausiai nuves prie dovanos, pradžiuginančios jaunikio širdį.

Taip pat svarbu – jog žaidžiant žaidimus jie nebūtų skirti tik jaunikiui. Būtina įtraukti visus vakarėlio svečius. Taigi, tam kad įtraukti ir draugus, puikiai padeda komandiniai žaidimai, tokie kaip: kuo greičiau pernešti kiaušinį iš taško A į tašką B, surišti kuo ilgesnę rūbų virvę bei daugelis kitų žaidimų.

Bernvakario žaidimai yra neatsiejamas vakarėlio akcentas, todėl jiems sugalvoti reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Svarbu, jog viskam būtų pasiruošta tinkamai ir būtų pagalvota, kad visi žaidimai būtų korektiški ir tinkami draugų kompanijai. Kuomet žaidimai gerai atrinkti, laikas praleistas juos žaidžiant sukels nepamirštamų emocijų ir visuomet gelbės, kuomet reikia užpildyti netikėtai susidariusias pauzes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *