Bernvakaris pramoginiame laive!

Kad bernvakaris – ypač linksma šventė, žino kiekvienas. Bet kur švęsti? Klausimas įdomus, tačiau ir kiek sudėtingas. Yra įvairių variantų. Vienas iš jų – plaukimas pramoginiu laiveliu.

Jei jau „sužvejojote“ sau žmoną, kodėl nepratęsus vandens temos?

Plaukimas laiveliu yra lanksti pramoga – plaukiojant mažiau kaina mažesnė, pageidaujant ilgesnės kelionės reikės sumokėti daugiau. Paprastai siūloma įvairios trukmės pramogų – galite plaukti ne tik valandą, bet ir, pavyzdžiui, tris ar penkias. Lankstumas susijęs ir su kitomis ypatybėmis. Laivas nėra kokia gelda. Atsakingi paslaugos teikėjai pasirūpina, kad plaukimas būtų ne tik įsimintinas, bet ir komfortiškas.

Šašlykai, muzika, galbūt ir čiužinys – štai apie kokį komfortą ir malonumą kalbame.

Bernvakario dalis ar visas bernvakaris laive? Tai priklauso nuo įvairių veiksnių. Ar norite, kad šventė vyktų vienoje vietoje? Ar visiems dalyviams tikrai patinka vanduo? Aktualus klausimas – maistas. Veikiausiai vėliau norėsite pabuvoti ir kur nors bare. Todėl tikėtina, kad laive prabėgs dalis šventės.

Dar vienas aspektas puikiai apibūdinamas žodžiais „čia Lietuva, čia lietūs lyja“. Būtent lietus (t. y. oro sąlygos) dažniausiai tampa dvejonių priežastimi – lyg ir smagu būtų užsisakyti laivą ir praleisti jame pusdienį, bet ar nepradės lyti, ar nebus per šalta? Todėl laikas gali būti paskirstomas kelioms pramogoms.

Bernvakaris išties linksma šventė, bet svarbu nepamiršti atsakomybės – tiek plaukimas laivu, tiek bet koks kitas laisvalaikio praleidimo būdas kartu yra ir atsakingo mąstymo reikalaujantis dalykas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *