Bernvakaris striptizo klube – taip ar ne?

Artėja bernvakaris, bet dar nežinote, kur jį švęsti? Ilgai galvojote ir vis tiek nerandate atsakymo? O jei šventę paįvairintumėte šiuo tuo pikantišku?.. Bernvakaris striptizo klube – štai apie ką sukasi mūsų mintys!

Bernvakaris – simbolinė šventė, riba tarp viengungiškų reikalų ir santuokos. Bet ar tas simboliškumas turėtų būti rimtas, niūrus, slegiantis? Jokiu būdu! Juk ruošiatės vesti mylimą moterį, ruošiatės pirmajai nakčiai, meilės kupinam gyvenimui, galbūt medaus mėnesiui… O prieš tai reikia gerai išsišėlti!

Kai kas sako, kad jei nėra striptizo, tai išvis ne bernvakaris. Juk pasidžiaugti erotiškais šokiais norisi ne tik pačiam jaunikiui, bet ir jo bičiuliams. Ką gi – rasti striptizo klubą nėra problema. Čia tvyro karštis, dailioji lytis demonstruoja savo privalumus ir neleidžia nuobodžiauti – knapsoti tikrai neteks!

Dar viena idėja, kuria gali pasinaudoti jaunikio draugai, – privatus šokis. T. y. galima slaptai užsakyti privatų šokį – jaunikis apie tai iš anksto nežinos, todėl tik jam skirta šokėja taps puikia šventės dalimi ir optimizmo užtaisu. Jaunikis pasijus svarbus, o erotiška nuotaika garantuota.

Dar vienas šventės akcentas – maistas. Kalbėdami apie gražias moteris tikriausiai visai pamirštame valgį, tačiau klubuose verta pasilepinti ir išskirtiniais patiekalais. Vyriška pramoga, tai ir pavalgyti reikėtų vyriškai!

Tad ar verta pasimėgauti bernvakariu striptizo klube? Atsakymas jau aiškus – tai puikus sprendimas norintiems praleisti laiką įdomiai ir įsimintinai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *