Džentelmenų sambūris restorane

Ruošiatės tuoktis ir norėtumėte bernvakario, bet esate ramių pasisėdėjimų, o ne šėliojimų šalininkas? O gal jaunikis yra jūsų draugas, nemėgstantis pernelyg didelio šurmulio? Nesudėtingai įgyvendinama, bet nenuobodi idėja – džentelmenų sambūris restorane.

Restoranas tinkamas bernvakariui švęsti dėl įvairių priežasčių. Viena iš tų priežasčių yra aplinka. Solidi, įmantri, išskirtinė – tuo tikrai galima pasimėgauti užsukus į restoraną. Ką ir kalbėti apie patiekalus – solidus meniu ne tik praskaidrins nuotaiką, bet ir bus puikus vakaro akcentas.

Savaime suprantama, restorane būti su treningais ar kaliošais – ne tik keistas, bet ir juokingas sprendimas. Taigi, bernvakario dalyviai turėtų pasipuošti. Niekas nesako, kad turėtumėte rinktis patį prabangiausią kostiumą – šį malonumą tikriausiai norėsite pasilikti vestuvėms. Tačiau kodėl nepasidabinus gražiais marškiniais, švarku, galbūt ir kaklaraiščiu? Taip išties pasijusite esantys džentelmenų draugijoje.

Įprasta manyti, kad bernvakaris – tai šėliojimo metas. Tačiau net ir neieškant triukšmo, nesistengiant lįsti į didesnį šurmulį galimas įdomus šventimas. Na, o džentelmenų sambūris restorane – puikus variantas. Pasikvietus keletą draugų maloniai praleidžiamas laikas, pabūnama elegantiškoje aplinkoje, pasiruošiama kitai šventei – vestuvėms.

Iš ankstesnių eilučių paaiškėjo vienas labai svarbus dalykas – bernvakarį galima suplanuoti pagal poreikius. Nebūtina rinktis to, kas netraukia, kas nedomina. Arba jeigu paprasčiausiai nekirba mintis leistis į kokius nuotykius, džentelmeniškas pasisėdėjimas su gerais bičiuliais ir viliojančiais patiekalais bus pat tas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *