Mergvakario apranga: pasijuskite princese!

Norite jaustis kaip princesė? Jei ruošiatės švęsti mergvakarį, tokia galimybė tikrai yra!

Mergvakaris apskritai yra šventė, kurios metu stengiamasi atrodyti išskirtinai, dažnai netgi susitariama su draugėmis, koks turėtų būti aprangos kodas. Žinoma, svarbiausia yra jaunoji. Visas dėmesys jai. Ką gi tai reiškia? Atsakymas paprastas – būtent jaunoji turėtų atrodyti labiausiai kerinti. Pasijuskite kaip pasakoje, mėgaukitės prabanga – princesės drabužiai ir aksesuarai puikiai tiks!

Rožinė spalva, įvairūs blizgučiai, karūna – tokie akcentai tinkami princesei. Bet ar visos šventės dalyvės turėtų atrodyti vienodai? Ne, kaip minėta kiek anksčiau, visas dėmesys jaunajai. Taigi, jei būsimoji nuotaka su karūna, kitos merginos turėtų paieškoti kokios kitos garderobo detalės, pavyzdžiui, kiekviena pasidabinti puošniu lankeliu.

Tiesą sakant, ir minėta rožinė suknia nėra privaloma. Štai paveikslėlyje, kurį pateikiame, suknelė yra juoda (nors ir nedaug jos čia matoma). Dėl skonio nesiginčijama, dėl drabužių spalvos taip pat. Vadinasi, galima pasidabinti norimos spalvos suknia, nesvarbu, ar žvilgsnis krypsta į žalią, ar į mėlyną.

Verta pakalbėti ir apie subtilumą. Mergvakaryje subtilumui… ne vieta! Tai šventė, kur mažiausias rūpestis – persistengimas dėl prabangaus įvaizdžio. Juk nuotaka kaip deivė, kaip princesė – šie dalykai ir atskleidžiami.

Tad kviečiame įsijausti į princesės vaidmenį, bent vieną vakarą pamiršti rūpesčius ir mėgautis ne tik malonia draugija, bet ir išskirtiniais apdarais.

P.S. Tai tik vienas mergvakario aprangos variantas! Rinkitės norimą garderobą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *