Mergvakario dovana – makiažo pamoka

Kas svarbu kiekvienai moteriai? Atrasti savąjį princą ant balto žirgo? Gal ir taip… Tačiau kai kuriais atvejais kone svarbesniu klausimu tampa makiažas. O ypač prieš vestuves. Todėl būsimosios nuotakos draugės mergvakario metu gali padovanoti kūrybišką ir praktišką dovaną – makiažo pamoką.

Tokia dovana net labai verta dėmesio. Kodėl? Ji nekainuoja kosminių sumų. Labai tikėtina, kad už tris dešimtis eurų galėsite užsakyti individualią makiažo pamoką. Sutikite, jei šią sumą susideda kelios draugės, išlaidos beveik nejuntamos. Užtat dovana turininga, labai praverčianti ir įdomi – kuri gi nenorėtų pasimokyti subtiliausių makiažo paslapčių?..

Pamoką galima užsakyti norimame mieste. Tik tais atvejais, kai specialistė vyksta į kitą miestą, paprastai tenka pridėti pinigų papildomai – kuras juk kainuoja, o ir pati kelionė užima laiko.

Pozityvu tai, kad makiažo pamoka vyksta individualiai. Būsimoji nuotaka pasijus iškilmingai ir galės ne vien pasimėgauti, bet ir įgauti svarbių žinių. Įgūdžių, kurie pravers tiek ruošiantis vestuvėms, tiek apskritai kiekvieną dieną.

Kokia trukmė? Apie 1–1,5 val. Tai laikas, per kurį sužinoma ir išmokstama išties daug. Ir vėliau jokios progos nebaisios, nes perprantamos svarbios makiažo paslaptys. Aptariami tokie klausimai kaip veido trūkumų maskavimas, privalumų išryškinimas ir pan.

Jei vis dar nežinote, kokia dovana labiausiai tiktų mergvakario ir artėjančių vestuvių proga, tikrai verta pasidomėti individualia makiažo pamoka ir taip suteikti malonumą bičiulei, kuri ruošiasi tuoktis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *