Mergvakario dovana – simboliška ir praktiška (erotiška) prijuostė

Esate pakviesta į mergvakarį ir sukate galvą, ką padovanoti nuotakai? Dovana priklauso nuo kelių veiksnių. Kaip draugė reaguoja į humorą? Kokie jos pomėgiai? Dovanas pirksite atskirai ar įteiksite vieną bendrą? Ir, žinoma, biudžetas.

Šiaip jau mergvakario statusas lyg ir nėra įpareigojantis ieškoti ko nors rimto. Pavyzdžiui, erotiška prijuostė veikiausiai geriau atspindės nuotaiką nei kas nors rimto.

Gera žinia, kad dovaną galima išrinkti ir užsakyti internetu. Tik nepasilikite paskutinei minutei, kad spėtumėte gauti užsakytą daiktą reikiamu laiku. Šiandieninė elektroninė prekyba išvystyta, bet vis tiek verčiau nedelsti iki paskutinės dienos.

Jei apsilankėte parduotuvėje ir nusprendėte, kad reikėtų įteikti ką nors tikrai linksmo, kodėl nepasižvalgius į prijuostes, kurias minėjome keliomis eilutėmis aukščiau?

Praktiška!

Pirmiausia prijuostė yra praktiškas daiktas. Tokia dovana ypač tiks, jei mergina mėgsta suktis virtuvėje. Erotiška prijuoste žmona tikriausiai nesipuoš, kai pas jaunavedžius atvyks svečių. Tačiau būnant namie dviese su išrinktuoju… Na, toliau detalės pikantiškos…

Tiesa, kalbant apie prijuostes erotikos tema nėra būtina. Tiktų ir tokia praktiška puošmena kaip pavaizduota straipsnio nuotraukoje (kad ir ta juoda su paprikomis). Svarbu, kaip įteikiama ir kas pasakoma įteikiant.

Nebrangu!

Džiugina tai, kad prijuostė nekainuos gausybės pinigų. Praktiška ir nebrangu – derinys, kuris patinka kone visiems pirkėjams. Kita vertus, tuomet tikriausiai nepakaks vien prijuostės kaip dovanos nuo visų draugių. Tačiau visada yra sprendimų. Pavyzdžiui, jei prijuostė erotiška, galbūt verta pratęsti erotikos temą ir prie įteikiamų daiktų pridėti ką nors seksualaus?

Žinote, kokio žodžio dar trūksta? „Žavu.“ Tikriausiai taip manys ir jaunikis (nebūtinai žmonai sukantis virtuvėje).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *