Mergvakario žaidimai: linksmi eilėraštukai

Ką veikti mergvakario metu? Atsakymas lyg ir aiškus – švęsti. Tačiau ką reiškia tas „švęsti“? Kiurksoti prie stalo? Turime pasiūlymą – kurti linksmus eilėraštukus. Tai puiki pramoga, padedanti žaismingai praleisti laiką.

Kūrybiškumas gyvenime praverčia. Tad kodėl nepasitreniravus ir nepradėjus žaidimo? Ko reikės? Popieriaus ir rašiklių. Aišku, nepamaišys ir gera nuotaika, bet ji – savaime suprantama palydovė, juk ruošiamasi ištekinti draugę. Gal už princo, turinčio žirgą, gal ir ne, bet proga vis tiek pozityvi.

Toliau pateikiamas eilėraštukų žaidimas, kuris padės prisijaukinti ne šiaip gerą nuotaiką, o tikrą juoko pliūpsnį.

Sukarpykite popierių į mažesnius lapelius ir ant dalies jų surašykite gražius žodžius (ant kiekvienos kortelės po vieną). Optimalus skaičius – 20 ar 30 kortelių. Gražaus žodžio pavyzdys – draugystė.

Tuomet paimkite tiek pat tuščių lapelių. Jie bus skirti drąsesniems žodžiams, pavyzdžiui, „orgazmas“.

Nesukarpykite visų lapų – kiekvienai mergvakario dalyvei reikės turėti ir po tuščią lapą, kuriame galėtų pademonstruoti savo kūrybą.

Nesumaišykite abiejų grupių žodžių. Vienus palikite vienoje vietoje, o kitus – kitoje. Traukiant po vieną žodį reikia imtis poetės vaidmens. Sakykim, ištraukiate „romantika“ ir „spenelis“. Ir kūrybos vėjai jūsų rankose! Dviejų skirtingų žodžių sąsajos, tikėtina, bus linksmesnės, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio skaitant aprašymą.

Susitarkite dėl konkretesnių taisyklių (kokio ilgio eilėraštuką kiekviena turi sukurti ir t. t.). Azartas ir gaivus juokas garantuotas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *