Švenčiame mergvakarį. Nuotakos išbandymai

Mergvakaris… Romantiška, linksma, žaisminga, erotiška… Bet kaip paruošti draugę vedybiniam gyvenimui?.. Kiekviena iš jūsų žino, kaip kartais reikia skubėti, o būtina nepriekaištinga išvaizda. Štai jums ir atsakymas – nuotakos greičio ir išradingumo išbandymas.

Kalbant apie mergvakarius galima atrasti įvairių pramogų (tą patį pasakytume ir apie bernvakarius). Na, o nuotakos išbandymai – linksmi ir turiningi. Kartais net ir kantriausiam vyrui gali pabosti laukti, kol mylimoji nueis nuo veidrodžio. Tad sugebėjimas greitai pasiruošti moteriai yra aktualus. Greitas reagavimas svarbus ir pačioms jaunosios draugėms. Nes išbandymai smagiausi, kai šventė prasideda nepasiruošus, nepasidabinus.

Pasiimate „be kelių minučių nuotaką“ nespėjus šiai pasipuošti, tačiau įteikiate jai audinio. Pasidabinti būtina, bet kaip? Gal pavyks audinį paversti sijonu? Gal medžiaga įgaus panašų pavidalą į suknelės? Štai ir galvosūkis, kurį pagrindinė mergvakario herojė turi išspręsti.

Kai pavyksta ką nors „sukonstruoti“ iš gauto audinio, galima įteikti prizą. Arba eiti prie kito išbandymo, pavyzdžiui, kulinarinio. Viskas priklauso nuo fantazijos.

Vėliau galimi ir įvairiausi kiti žaidimai, pavyzdžiui, linksmų eilėraštukų kūrimas. Tačiau tai jau užduotys visoms šventės dalyvėms, ne tik pagrindinei. Tikslas – smagiai praleisti laiką, paruošti draugę santuokiniam gyvenimui ir tiesiog atsipalaiduoti.

Mergvakaris – ne tik atsipalaidavimas, bet ir organizaciniai klausimai. Svarbu viską (ypač minėtus nuotakos išbandymus) sustyguoti taip, kad neiškryptumėte iš plano. Tuomet pavyks išlaikyti puikią nuotaiką ir pasidžiaugti įsimintinu mergvakariu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *