Mafijos kambarys

Žavitės elektronika ir visais galimais netikėtumais, kuriuos ji sukelia? Mėgstate filmus apie mafiją ir nusikaltėlius? Tuomet „Mafijos“ galvosūkių kambarys įsikūręs Kaune, jums tiks ir patiks!

Šis kambarys įsikūręs Gedimino gatvėje, Kaune. Rekomenduojamas skaičius žmonių jūsų komandai  – nuo dviejų iki penkių.  Kambaryje jūsų laukia daug užduočių, kurios gali sukelti sunkumų, kadangi reikalauja tam tikrų žinių, tad pasiruoškite pasukti galvą ir naudoti protą!

Patenkate į kambarį, jame blanki šviesa. Suprantate, jog atsidūrėte mafijos boso kabinete. Visa aplinka primena filmus apie nusikaltėlius ir šnipus. Sekundę, galite pasijusti lyg tokio filmo dalis. Kambaryje gausu baldų, kurie iš pažiūros paprasti, tačiau iš tiesų jie slepia daugybę elektroninės įrangos, kurią tinkamai išsiaiškinus ir perpratus, kambario durys atsivers ir jūs išeisite.  Įdomu tai, jog tik patekus į erdvę, kurioje vyksta veiksmas, supranti tik mažą dalelę to, ką teks patirti ir daryti. Didžioji dalis supratimo atsiranda tik žaidimo eigoje, pamažu atlikinėjant užduotis. Daug daiktų, kurie iš pirmo žvilgsnio pasirodė svarbūs, vėliau paaiškėja, jog tėra dekoracijos. Visos svarbios užuominos ir mįslės paslėptos kur kas geriau, todėl ne viskas atrodo akivaizdu, kaip dažnai būna tokiuose kambariuose.

Kambarys išskirtinis savo įrengimu. Savininkai pasistengė, kad pati patalpa, įvairiausiais techniniais sprendimais, tokiais kaip garsai, švieselės vestų dalyvius tinkama linkme ir padėtų suprasti kas yra kas ir kam viskas reikalinga. Pagal unikalumą ir techninius sprendimus, šis kambarys vienas kokybiškiausių ir moderniausių Lietuvoje. Atmosfera šiek tiek nejauki, tačiau nėra labai baisu. Sukurtas vaizdas primena mafiją ir viską kas su ja susiję.

Taigi šiame galvosūkių centre, jūs pasijusite tikrais šnipais, siekiančiais ištrūkti iš nejaukaus mafijos boso kabineto. Pasak organizatorių, kambarys yra vidutinio sunkumo, bus užduočių, kurias įveiksite lengvai, tačiau bus ir tokių, kurias įvykdyti teks prašyti pagalbos ar gerai pagalvoti. Bet kokiu atveju, tai puiki pramoga ir smagus laiko praleidimo būdas. Puikiai tinka komandoms, kurios siekia ne tik pabendrauti, bet ir pasivaržyti, mat yra užduočių, kurias galima spręsti varžantis, kuris mįslę įmins greičiau. Taigi, mafijos filmų mėgėjai, būtinai apsilankykite „Mafijos“ kambaryje ir išlaisvinkite savo mintis bei išbandykite sumanumą!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *