Pabėgimo kambarys – Atrakink

Pabėgimo kambarių ir orientacinių varžybų mėgėjams, Kaune atsirado nauja pramoga, kuri kviečia visus išbandyti naujo tipo, dar niekur nebandytą kambarį. Šis galvosūkių kambarys įsikūręs Kaune, pačiame miesto centre, taigi pasiekti šią vietą paprasta ir patogu. Geriausia vykti surinkus dviejų – šešių žmonių komandą. Pabėgimo laikas – šešiasdešimt minučių.

Vos tik įėjus į patalpą, puikiai nuteikia svetingai pasitikę šeimininkai, kurie pasiruošę papasakoti instruktažą, vaišina saldainiais bei pasakoja linksmas istorijas. Išklausius taisykles bei viską, ką turite žinoti, jūs būsite įleisti į galvosūkių kambarį. Šis kambarys jau iš karto pasirodo kitoks, nei visi kiti pabėgimo kambariai. Užduotys kurios jums skirtos, tarpusavyje susijusios ir turi būti atliekamos tam tikra eilės  tvarka. Įeinant į kambarį, jums duodama užuomina, nuo kuriuos kambario vietos pradėti Išsprendus, gaunate užuominą, kur ieškoti kitos ir taip palaipsniui, atliekant užduotis ir žaidžiant lyg orientacinį žaidimą, jūs išeisite iš kambario.

“Atrakink” atrodo kaip gyvenamasis kambarys, kurio savininkai jau daugybę metų kaupia reikalingus ir nereikalingus daiktus ir rakandus, nieko neparduodami ir neišmesdami. Daug visokio amžiaus knygų, baldų, prietaisų, elementų. Daugelis šių daiktų yra dekoracijos ir pabėgimui yra visiškai nereikalingi, tačiau jų paskirtis ne suklaidinti, kaip dažnai būna tokiuose kambariuose, o jų buvimas užtikrina, kad nepavyks “nukirsti kampo” ir tikslo pasiekti praleidžiant kai kurias užduotis. Norint labai atidžiai apieškoti kiekvieną kambario kampelį, vienos valandos tikrai bus per mažai. Užuominos puikiai išslapstytos: tik pagal jau atliktas mįsles ir surinktą informaciją išskaičiavęs, gali tikėtis spėti jas visas surasti. Jeigu atsitiktų taip, kad neberandate užuominos ar visiškai pasimetėte, jums du kartus per visą laiką galės padėti jūsų žaidimą kuruojantis šeimininkas.

Taigi, orientacinių žaidimų mėgėjai – tai puikus kambarys jums išbandyti save. Kadangi užduotys  seka viena po kitos, taigi tai bus visiškai komandinis žaidimas ir individualaus darbo nelabai reikės – visa komanda turės susitelkti ties viena užduotimi. Kambarys labiausiai tinka suaugusiems žmonėms, kurie logiškai mąsto, kadangi kai kurios užduotys reikalauja tam tikrų žinių.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *