Pabėgimo kambarys vaikams Kaune

Nusprendėte, kad šiemet vaiko gimtadienį norite surengti mieste, pateikiant jam pramogą? Artėja išleistuvės ir sprendžiate, kur vaikai galėtų papramogauti? O gal būt norite vaikus nuvesti kažkur, kur jie galėtų įdomiai praleisti laiką? Jūsų  siūlome išbandyti nesenai atsiradusią, dažniausiai taikomą tik suaugusiems, bet pagaliau sukurtą ir vaikams, intelektualią ir azartišką pramogą – pabėgimo kambarius vaikams.

Kambariai įsikūrę pačiame Kauno centre, labai patogioje vietoje, todėl labai nesunkiai pasieksite bet kurią kavinę, jeigu norėtumėte pratęsti savo laiką su vaikais po pabėgimo kambario.  Jeigu švenčiate kažkokią šventę, į pabėgimo kambarių kainą yra įskaičiuota salytė šalia pagrindinės erdvės kur vyks pramoga, čia jūs galite atsinešti užkandžius ir gėrimus, bei laiką leisti neišeinant iš patalpos.

Pirmasis rekomenduojamas kambarys yra „Mumija“. Pradedant žaidimą, vaikai turės įsijausti į ekspedicijos dalyvių roles bei bus nukelti į patį piramidės vidų, jos širdį. Pagrindinis tikslas – per vieną valandą rasti faraono kapą, kuriame paslėptas lobis, daugybė pinigų bei turtų. Ieškant faraono karsto, vaikai susidurs su neįtikėtinais nuotykiais, painiomis aplinkybėmis bei suktomis užduotimis. Vaikai turės iššifruoti užkoduotas žinutes, rasti paslėptus raktus, reikalingus atrakinti spynoms, spręsti užduotis. Kambaryje gausu daiktų, kurie reikalingi, tačiau nemažai ir tokių, kurie pastatyti tam, kad suklaidintų, tad vaikai privalės išlikti budrūs!

Kitas siūlomas kambarys yra laivo vaiduoklio tematika. Prieš žengiant į pramogų erdvę, vaikams papasakojama istorija, jog jie pabudo iš sapno. Įėję į kambarį jie supras, kad yra užrakinti sename, apleistame ir labai nejaukiame laive. Vaikai privalo ištrūkti iš laivo per šešiasdešimt minučių. Laikui einant, vaikai supranta, kad laive vaidenasi, taigi ištrūkti norisi dar labiau, viskas pasidaro baisiau ir adrenalinas auga. Laive gausu intelektualių užduočių, kurios lavina vaikų loginį mąstymą, kūrybingumą. Vaikai skatinami dirbti komandoje, todėl pramogos metu bus lavinami jų bendravimo įgūdžiai.

Pamirškite pabodusias šventes namie, krūva vaikų, einant iš proto, kaip juos užimti ir kaip sudominti. Vos tik vaikams neberūpi klounai ir princesės, stenkitės lavinti jų mąstymą ir tai puikiai padeda ši įdomi pramoga. Pasirinkę vaikų pabėgimo kambarius, nenusivilsite, o ir jūsų vaikams gimtadienis įsimins ilgam.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *