Rūsyje įsikūrę pabėgimo kambariai –šiurpus ar vis dėlto geras sprendimas?

Kaune gausu pabėgimo kambarių. Kambariai išsidėstę visame mieste. Kai kurios įmonės įkūrusios tik po vieną kambarį, tačiau yra tokių, kurios turi net po kelis. Vienas iš tokių yra „Rūsys“. Ši įmonė turi net šešias pramogų erdves. Keturios iš jų skirtos suaugusiems ir visų nuostabai, du skirti vaikams. Tai labai unikalus ir daug dėmesio sulaukiantis sprendimas. Šiame straipsnyje papasakosime, apie kambarius suaugusiems.

Taigi, pirmasis visų išgirtas ir įdomaus siužeto kambarys – „Virusas“. Žaidimo erdvė įrengta kaip siaubo filme. Pateikiama ligoninės tematika, kurią puikiai atspindi aplinkoje randami daiktai, aksesuarai ir papuošimai bei įvairios interjero detalės. Galvosūkiai tikrai nesudėtingi, norint ištrūkti iš kambario teks atrakinti įvairiais spynas, naudotis elektronika. Suklaidinimui kambaryje rasite daugybę daiktų ir nebūtinai jie visi turės būti panaudoti, nemažai detalių yra tiesiog „dėl vaizdo“.

Dar vienas niekuo neprastesnis kambarys – „Adamsų milijonas“. Čia įžengus, jaučiama paslaptis. Iš tikrųjų paslaptis tokia, jog per paskutinį Adamsų giminės susitikimą, netikėtai dingo milijonas pinigų! Jūsų tikslas – išsiaiškinti kaltininką ir per šešiasdešimt minučių išnešti sveiką kailį. Kambaryje gausu mažesnių kambarėlių ir detalių, kurios labai painios. Užduotys labai įvairios, bus ir loginių ir mechaninių, tačiau bet aštraus proto nepajudėsite iš vietos. Įveikę visas mįsles surasite vagį ir ištrūksite iš kambario.

Kiek šiurpi, tačiau įdomi erdvė – „Faraono kapas“. Ši vieta jus nukels į tikrą Egiptą, į piramides, kur patirsite nepamirštamų įspūdžių. Pasak istorijos, ši faraono amžino poilsio vieta prakeikta ir iš jos dar niekam nepavyko ištrūkti gyvam. Visi lieka kambaryje ir tampa faraono sergėtojais. Taigi, ar jums pavyks ištrūkti iš kambario ir įveikti faraono dvasią?

Pramogų pasirinkimų labai daug ir kiekvienas pasirenka tai, ką mėgsta labiausiai. Tačiau, jeigu norite išbandyti kažką naują ir nepatirtą, suartėti su savo draugais bei patirti daug adrenalino, rinkite komandą ir keliaukite į pabėgimo kambarius! Būtent šitokios vietos leidžia prisiminti senąją baimę ir savo kailiu pasinerti į siaubo filmo siužetus ir nepaisant to, parodyti savo drąsą bei ryžtą, siekiant ištrūkti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *