Svečiuose pas psichopatą

Naujų pramogų mėgėjus sunku kažkuo nustebinti, juk jie – tai tie žmonės, kurie vos tik atsiradus naujai pramogai ima ją ir išbando. Būtent todėl, jie matę visokiausių įdomybių, taip pat žino, kuri pramoga neįdomi arba tiesiog nelabai nusisekusi. Norintiems išbandyti kažką naujo, siūlome apsilankyti naujame pabėgimo kambaryje – „Psichopato kambarys“

Šis kambarys įsikūręs Kaune, Ožerskienės gatvėje. Šioje vietoje su malonumu priimamos ir svetingai sutinkamos komandos, švenčiančios kažkokią progą, pavyzdžiui bernvakarį ar mergvakarį, gal būt gimtadienį arba sukaktuves. Patys organizatoriai pasižada net vykstant žaidimui įsiterpti ir pakomentuoti arba priminti apie šventę.

Kambario siužetas: jūsų komandą pagrobė ir į savo kambarį uždarė pats psichopatas. Kartu su jumis jis paliko ne ką kitą, o bombą. Norint išminuoti bombą, reikia ištraukti keturis laidus, tačiau laidų begalė ir kuriuos laidus reikia ištraukti norint išsilaisvinti – sužinosite tik atlikę užduotis. Visas žaidimas nėra labai baisus, nėra jokių siaubo elementų ir dalyviai nėra specialiai gąsdinami, tačiau aplinka ir atmosfera kuri tvyro aplink, sukelia psichologinių baimių.

Pats erdvės išplanavimas nelabai įmantrus – gana paprastas, čia nėra daug daiktų, kurie trukdytų spręsti užduotis. Apskritai, galima sakyti, jog visi daiktai kurie yra kambaryje, yra reikalingi. Nepaisant to, kad kambaryje daiktų nedaug, tačiau viskas puikiai dera prie atmosferos, mat psichopatas būtent taip ir įrengia savo kambarį, norėdamas stebėti savo aukas. Beje, pats psichopatas ne tik nuolat per kamerą stebi savo aukas ir seka jų judesius, tačiau ir girdi, ką jie kalba. Jei psichopatas mato, jog dalyviai labai greitai juda tinkama linkme, po kauke pasislėpęs psichopatas pasirodo ekrane ir prabyla tam, jog dalyvius supainiotų ir jie pasimestų. Taip pat, jeigu grobikas mato, kad dalyviams visiškai nesiseka, jis padeda. Tačiau visuomet kai jis prakalba, dalyviai nežino, jis meluoja, ar ne ir tai suteikia papildomo žavesio šiai vietai, reikia labai pasiklausti savo protu ir mąstyti logiškai. Psichopato frazės ilgos, pamokančios ir primenančios scenas iš filmų.

Jeigu ieškote įdomios pramogos savo komandai, tai nuostabi vieta. Jūs įsijausite į aukų vaidmenis ir stengsitės išsiaiškinti, kurie gi laidai reikalingi, kad galėtumėte pabėgti. Žaidimas įtraukia, sukelia geras emocijas ir pateikia nemažą adrenalino pliūpsnį.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *