Mergvakario dovana: kokią pasirinkti?

Mergvakaris – laukta ir labai svarbi šventė nuotakai. Tai paskutinis jos audringas pasilinksminimas, kuomet ji dar laisva, nesusituokusi. Visą šią šventę paprastai organizuoja būsimosios pamergės, nuotakos draugės. Suorganizuoti mergvakarį, nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Labai svarbu viską kruopščiai apgalvoti ir susidėlioti planus. Labai svarbus akcentas mergvakario planavime yra biudžetas. Visas išlaidas dažniausiai padengia pamergės, sudarius pramogų sąrašą ir paskaičiavus kiek gali kainuoti visas mergvakaris dažnai išsigąstama, kadangi pamergės dažniausiai dar papildomai nori įteikti ir mergvakario dovaną nuotakai. Kuomet mergvakario organizavimui išleidžiama nemaža pinigų suma, dovanoms galima sugalvoti kažką originalaus, kas nereikalautų didelių išlaidų.

Viena iš tokių originalių idėjų – šeimyninio gyvenimo patarimų – mergvakario linkėjimų dėžutė. Ši dėžutė labai sentimentalus ir gražus gestas. Iškirpkite iš spalvoto popieriaus širdelių ir kiekviena parašykite savo palinkėjimą, patarimą jaunajai santuokiniam gyvenimui. Šias širdeles sudėkite į dailią dėžutę – skrynelę. Jaunoji turės puikų prisiminimą ir visuomet galės žvilgtelėti ir paskaityti patarimų, kai jai pritrūks išminties šeimyniniame gyvenime ar tiesiog smagiai pasijuokti.

Taip pat galima padovanoti tokią pačią dėžutę, kurioje būtų sudėtos jūsų prisiminimų su nuotaka nuotrupos. Kiekviena pamergė turėtų parašyti prisiminimus apie patirtus nuotykius, liūdesio akimirkas, pagalbą ir viską, ką norėtų pasidalinti su jaunąja. Tai puiki dovana nuotakai, kuri labai vertina prisiminimus. Kiekvienas toks lapelis nuotakai sukels emocijas, kurios bus brangesnės už visas brangiausias dovanas.

Iš mados niekada neišeis smulkios, šmaikščios ar tiesiog prasmę turinčios dovanėlės, kurias gražiai pateikus galima įteikti nuotakai, kaip jaunosios kraitį. Į kraitį galima įdėti: linksmus naktinukus, pūkuotus antrankius, šokolado, magnetukų, medinis šaukštas, medui kopinėti, viešojo transporto bilietai – jei automobilis sugestų, kad visuomet turėtų išeitį. Taip pat mergvakariui prisiminti – keliaraištis, mergvakario marškinėliai, su jaunosios nuotrauka ir daugybė kitų niekučių, kurie labai mieli ir sukeliantys šypseną.

Kad ir kokią dovaną nuotakai padovanosite, nesvarbu ji bus labai brangi ar tiesiog pagaminta iš širdies, nuotaka visuomet tai įvertins. Jaunajai didžiausia dovana yra pats mergvakaris, pamergių noras surengti didelę ir gražią šventę, bei jų draugystės įrodymas sunkiai dirbant ir stengiantis, kad mergvakaris būtų nepamirštamas ir nepakartojamas. Didžiausios dovanos yra tos, kurios sukelia didžiausias emocijas ir priverčia suprasti, jog dėl tavęs buvo stengtasi iš pačios širdies.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *