Mergvakario fotosesija – keletas aktualių patarimų

Neabejotinai norėsite, kad mergvakaris išliktų atminty. O koks geriausias būdas? Nuotraukos! Tad kyla įvairių klausimų. Vienas iš jų – ar samdyti fotografę?

Tegul nesupyksta vyrai. Niekas nesako, kad mergvakaryje turi būti moteris fotografė, tačiau toks variantas labiau tikėtinas, nes šventė visgi moterų. Galbūt kuri nors draugė puikiai žino, kokios nuotraukos yra geros ir su kuo „valgoma“ fotografija? Tuomet ji galėtų pasirūpinti fotografavimu. Tačiau… Turbūt jaunoji nenorės įdarbinti savo draugės, veikiau norės, kad kiekviena bičiulė kartu švęstų ir negalvotų apie darbus, kuriuos privalu atlikti. Tad sprendimas aiškus – samdyti specialistą (arba, kaip jau supratote iš ankstesnių eilučių, specialistę).

Nusprendus, kad fotosesija reikalinga, kyla klausimas, kada kreiptis į šios srities guru. Atsakymas: kuo anksčiau. Geri specialistai paprastai turi suplanavę nemažą laiko tarpą į priekį. Taigi, neprašausite kreipdamosi kuo anksčiau. O ir kaina, tikėtina bus patrauklesnė nei prireikus skubių paslaugų.

Jei planuojate teminę fotosesiją, nepamirškite specialių drabužių. Pavyzdžiui, vienokia apranga tiks norint princesių fotosesijos, kitokių apdarų reikės įsiamžinant kaip stiuardesėms. Vadinasi, svarbu ne tik rasti, kas fotografuos, bet ir pasiruošti reikiamus šventinius rekvizitus. Taip akimirkos bus įamžintos tobulai.

Dar vienas patarimas – susisiekus su specialistu ar specialiste nebijoti pasikonsultuoti. Tikėtina, kad gausite puikią idėją, kokios tematikos fotosesiją surengti. Tuomet darbą perleisite šios srities žinovui ar žinovei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *