Mergvakario šokis: populiari ar pabodusi pramoga?

Internete gausu svetainių bei skelbimų, kviečiančių savo šventės metu išbandyti pramogą – šokį. Pasiūla be galo didelė, šokių stilių asortimentas labai platus, tačiau ar tai vis dar populiari pramoga? Gal būt šokį derėtų pasilikti vestuvėms, o gal tai kaip tik puiki repeticija prieš ilgai lauktą bei visų nuotakų išsvajotą vestuvinį valsą?

Šokių studijų atstovai teigia, jog vasarą, mergvakarių sezono metu, šokio studijos būna pilnutėlės merginų, švenčiančių šią nuostabią šventę ir norinčių patobulinti savo kūno judesius. Pasak jų, merginos noriai mokosi, dažnai pageidauja, jog jas mokytų vyrai. Merginos taip pat gali pasirinkti kokią pramogą užsakys ar šokio meno mokysis visos kartu su nuotaka, ar visgi šią pramogą skirs tik jaunajai. Studijos siūlo daugybę šokio stilių, bet vis dėlto, kurie iš jų populiariausi?

Vienas dažniausiai pasitaikančių šokių, kurių prašo mergvakariams – burleska. Šis stilius, jungiantis komediją, erotiką, egzotiką ir miuziklus buvo labai populiarus JAV miesto kultūroje XX amžiaus pradžioje.  Šis šokis be galo moteriškas ir lyg sutvertas mergvakariams. Šokant burleską, moterys pasijaučia seksualios, gražios bei moteriškos, būtent todėl, dauguma skuba išbandyti šį šokių stilių.

Taip pat niekad nesenstantis ir visuomet pasitvirtinantis pasirinkimas – Lotynų Amerikos stiliai. Nesvarbu ar tai būtų salsa, marengė ar bačata, šie stiliai priverčia įsijausti bei atsipalaiduoti. Kūnas savaime juda, o ir mokytis šokti atrodo nuostabi pramoga. Emocijos, kurios patiriamos šokant šiuos šokius – nesuskaičiuojamos. Jausmai, kurie užvaldo, lieka ilgam prisiminimuose. Kaip teigia šokio studijų atstovai, dažnai per mergvakarį pabandžiusios merginos pašokti Lotynų Amerikos šokius, grįžta tam, kad užsiimtu tuo rimčiau.

Taigi, galima teigti, kad šokis – nepabodusi, o kaip tik labai populiari ir klasiška pramoga. Šokio metu lengviau atsipalaiduojama, pailsima, patiriamos nuostabios emocijos, kurios turi išliekamąją vertę. Mergvakario metu pastatyti šokiai, taip pat gali pasitarnauti ateityje. Būtent pabandžius šokti, dauguma nebegali sustoti ir tai tampa nuolatiniu užsiėmimu. Taip pat, išmoktą choreografiją pamergės su nuotaka priešakyje gali pademonstruoti vestuvių metu – tai puiki atrakcija ir vakaro staigmena visiems vestuvių svečiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *