Mergvakario žaidimai – neatsiejamas šventės akcentas

Kaip ir kiekviena šventė, nesvarbu, tai būtų tiesiog susibūrimas, gimtadienis ar giminės susitikimas, taip pat ir mergvakaris neapsieina be žaidimų. Jau nebe įsivaizduojama jokia šventė, be šmaikščių, nuotaiką pakeliančių bei žmones užimančių užsiėmimų. Žaidimų yra begalės, tad atsirinkti tinkamiausius verta iš ties atidžiai. Vieni skirti susipažinimui, kiti loginiai, pamąstymui, o treti tiesiog pasijuokimui ir atsipalaidavimui. Yra keletas žaidimų, be kurių neapsieina joks mergvakaris.

Pirmas žaidimas, be kurio neapsieina joks mergvakaris ir kuomet žmonės gatvėje supranta, jog švenčiama būtent šią proga – tai kuomet ant baltų marškinėlių užrašomi įvairūs vyriški vardai. Nuotakos užduotis: gatvėje vaikščioti prie vyrų ir ieškoti vardų, kurie užrašyti ant marškinėlių. Radus vyrą tokiu vardu – būtina įkalbėti jį pasirašyti ant marškinėlių. Tai vienas iš žaidimų, kurie nesensta ir visuomet pralinksmina.

Dar vienas labai linksmas žaidimas, sukeliantis daug juoko žaidžiamas taip: reikia išrinkti pačią baisiausią jaunikio nuotrauką, duoti ją nešiotis nuotakai viso mergvakario metu. Kuomet kuri nors iš draugių sušunka kodinį žodį – jaunikis, nuotaka turi bėgti prie pirmo pasitaikiusio žmogaus ir sušukti – aš už jo išteku! Šis žaidimas linksmas ir netikėtas, kadangi draugės kodinį žodį gali sušukti visiškai netikėtose vietose, tada, kai nuotaka mažiausiai to tikisi.

Merginų šventėse taip pat gana populiarūs sentimentalūs žaidimai, o mergvakaris yra neįsivaizduojamas be jų. Norint sužadinti nuotakos jausmus bei prisiminimus, galima pažaisti žaidimą su lapeliais. Kiekvienai mergvakario dalyvei išdalijami lapeliai su rašikliais. Ant lapelio visos pamergės turi parašyti įstrigusį prisiminimą su būsima nuotaka. Baigus lapeliai surenkami ir atiduodami nuotakai – nuotaka privalo skaityti visus prisiminimus iš eilės ir papasakoti, su kokia istorija susijęs kiekvienas iš prisiminimų. Galbūt tai vaikystės nuotykis, istorija apie buvusį vaikiną, o gal audringo vakarėlio prisiminimai. Kad ir koks tai prisiminimas būtų – jis neabejotinai sukels nuotakos emocijas.

Žaidimų yra begalės, lieka tik išsirinkti. Svarbu atsižvelgti į nuotaką, žinoti, kas jai maždaug patinka, kadangi kartais galima labai stipriai prašauti ir neįtikti. Būtina apgalvoti ar žaidimas neįžeis, nesukels nemalonių emocijų bei neigiamų jausmų nuotakai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *