Kakavinis mergvakaris Vilniaus senamiestyje

Sostinėje yra nemažai vietų, kur galima švęsti mergvakarį. Vienas iš įdomių variantų – kakavos gamybos ir gėrimo ceremonija senamiestyje.

Įprasta manyti, kad mergvakaris – linksma, žaisminga, erotiška šventė. Vis dažniau ieškoma pramogų, kurios būtų ir turiningos. Na, o kakavos gamybos bei gėrimo ceremonija atitinka tiek linksmumo, tiek turiningumo kriterijus.

Netrūksta ir egzotikos. Kakava – tai skoniai, kvapai, kultūra, bendravimas, jaukumas. Visa tai sukuria įsimintiną mergvakarį. Merginos ne tik klausosi ir stebi, bet ir pačios turi galimybę pagaminti išskirtinį gėrimą. O tai reiškia, kad mergvakario metu įsijaučiama į vaidmenį, kuris susijęs tiek su istorija, tiek su kultūra bei kulinarija.

Kalbant apie arbatinę Vilniaus senamiestyje, su kurios personalu galima susitarti telefonu 8 673 62165, reikia paminėti, kad maksimalus dalyvių skaičius yra 15. Tad jaunoji gali atvykti net ir su keliolika draugių.

Kaip skelbia antraštė, mergvakaris tikrai kakavinis. Jaukus šurmulys su geriausiomis bičiulėmis, su kultūra bei istorija susijusios paslaptys, turiningumas ir tai, kas labai įdomu. Toks derinys pradžiugins kiekvieną, o būsimoji nuotaka dar ir kulinarinių įgūdžių srityje patobulės. Juk meilė eina per skrandį…

Tai pusantros valandos malonaus pabuvimo. Neprailgstanti programa yra gera stotelė prieš didžiąją šventę – vestuves. Tai puikus atsipūtimas nuo vestuvių organizavimo šurmulio. Juk derinant įvairius reikalus pavargstama, o štai kakavos ceremonijos padės atgauti jėgas ir suteiks naujo įkvėpimo.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *