Kokiame Kauno klube švęsti mergvakarį?

Jei gyvenate Kaune, tuomet ruošdamasi vestuvėms galite ypač džiaugtis – laikinojoje sostinėje yra daug vietų švęsti. Ką švęsti? Mergvakarį!

Mergvakaris klube? Vienoms klubai patinka, kitoms ne, bet jei esate tarp mėgstančių tokią pramogą, tuomet variantas geras. Tad į vieną klausimą (kur švęsti) jau atsakyta. Kitas klausimas – kokiame klube švęsti. Kad būtų linksma, kad atmosfera džiugintų, kad vakaras būtų nenuobodus, kad nestigtų gerų emocijų – štai ko norisi. Kitaip tariant – pašėlti.

Sakoma, kas ieško, tas randa. Taip ir merginos, mąstančios apie klubą mergvakariui švęsti, atranda Kaune, Pilies gatvėje, įsikūrusį klubą „Taboo“. Sutikite, pavadinimas pretenzingas, išskiriantis iš kitų. Bet ne vien pavadinimas traukia, ar ne?

Dėmesį traukia būtent atmosfera, kuri paskatintų ne knapsoti rankas sudėjus, o laiką praleisti ypač gerai. Pasilinksminti su draugių būriu jaunoji tikrai gali. O kas gi sufleruoja apie linksmybes? Nuotraukos. O tų nuotraukų, kuriose užfiksuoti švenčiantys lankytojai, yra tūkstančiai. Auditoriją pritraukia ne tik pati „Taboo“ aplinka, bet ir garsūs atlikėjai, kurių muzika „veža“.

Svarbu žinoti, kad klubas dirba ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Taigi, nusprendus švęsti čia, galima rinktis vieną iš trijų dienų. Ko reikia? Geros nuotaikos – ji būtina tiek jaunajai, tiek bičiulėms. Juk mergvakaris – geros nuotaikos šventė. Proga, kai priartėja kita išsvajota ir puikių emocijų gausi šventė – vestuvės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *