Mergvakaris Kaune: merginos, į kariuomenę!

Kur galima švęsti mergvakarį Kaune? Ar šiame mieste yra dėmesio vertų pramogų? Atsakymas – taip. Norinčioms „kietos“ šventės siūloma abejonių nepaliekanti pramoga – mergvakaris kariuomenėje.

Mergvakaris su kareiviais apibūdinamas tokiais žodžiais kaip „nerealu“, „ypatinga“. Tikrai yra kuo džiaugtis. Tai ne šiaip pabuvimas kokioje sukarintoje aplinkoje. Tai ohoho koks pabuvimas!

Jaunosios pagrobimas

Žinoma, šventės programos gali vienaip ar kitaip skirtis, tačiau kone tradicija, kad mergvakario metu vyrai su karine apranga pagrobia būsimą nuotaką. Ir tai ne koks kuklus pagrobimas, o efektingas pasirodymas, garsiniai ir vaizdiniai elementai (šūviai, dūmai). Na, kaip ir dera kalbant apie karinę tematiką.

Jaunosios pasivažinėjimas

Neilgas, tačiau energingas pasivažinėjimas su vyrukais – tai dar viena mergvakario dalis. Adrenalinas, nauji potyriai ir, aišku, tam tikras išbandymas – ar mergina atsilaikys prieš uniformuotų vyrų žavesį?.. Ar nenuspręs pasilikti su kareiviais?..

Šaudymas

Kokia gi kariuomenė be šaudymo, ar ne? Merginos turės progą išbandyti savo taiklumą šaudydamos į taikinius. Toks laiko praleidimas ypač patiks mėgstančioms azartą, sportiškoms merginoms.

Kariuomenė ir… makiažas?

Ne tik makiažas, bet ir speciali apranga padės dar geriau įsijausti į atmosferą. Žaisminga, energinga, su ekstremaliu prieskoniu. Merginos pabus kitame vaidmenyje, nekasdieniame. Kamufliažinė apranga primins, kad tai kariuomenė, ir mergvakaris taps įsimintinas.

Užduočių įvairovė

Kaune galima užsisakyti tokį mergvakarį, kuris džiugins ne tik kariuomenės aplinka ir žaviais stipriosios lyties atstovais, bet ir įvairiausiomis užduotimis. Ne tik tomis, kurios jau išvardytos. Pora valandų naujų potyrių!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *