Mergvakaris Vilniuje: kiniška arbata jaukioje aplinkoje

Galvojant, kur ir kaip suorganizuoti mergvakarį, kyla įvairiausių klausimų. Vienos merginos nori kuo labiau pašėlti, o kitos – pabūti jaukioje, ramioje aplinkoje. Norinčioms jaukumo ypač patiks kiniškos arbatos gėrimo ceremonija.

Kur? Vilniaus senamiestyje įsikūrusioje arbatinėje. Niuansai sužinomi susisiekus telefonu +37067715440. O preliminari informacija štai tokia: trukmė nuo 1,5 iki 2 valandų, pasibuvimas iki 3 merginų kainuoja 30 eurų, o kiekvienam papildomam asmeniui kaina po 10 eurų. Gali dalyvauti net iki 30 merginų.

Akcentuojamas rytietiškas grožis, paslaptingumas. Tai puiki galimybė jaukiai praleisti vakarą su draugėmis. Be to, bent trumpam pabėgama nuo rutinos, pasilepinama išskirtiniais skoniais bei aromatais. Nereikia niekur skubėti, džiaugiamasi, plepama. Ieškant malonių emocijų tai tikslingas pasiūlymas.

Kiniška arbata ne tik kvapni, ne tik skani, bet ir ruošiama labai kruopščiai, visas procesas itin estetiškas, yra ko pasimokyti. Tiek stebint ruošą, tiek gurkšnojant arbatą aplanko įkvėpimas, emocijos pačios geriausios. Per skirtą laiką sužinoma daug naujo, o arbatos skonis tiesiog tobulas.

Istorija, kultūra, estetika – visa tai susiję su arbata. Visa tai yra malonaus pokalbio pradžia. Su bičiulėmis pasilepinama prieš kitą šventę – vestuves; ir prieš naują gyvenimo etapą – santuoką.

Gera žinia – galima susitarti ir dėl atvykimo į klientėms tinkamą vietą. Tačiau merginos tikriausiai rinksis būtent senamiesčio aplinką, kaip ir arbatos ceremonijos prisidedančią prie mergvakario jaukumo.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *