Mergvakaris Vilniuje, klube „Lithuanian Wild“

Sostinėje tikrai yra vietų, kuriose mergvakario šventė gali būti įdomi ir įsimintina. Ne visos merginos renkasi klubus, tačiau užsinorėjus pavakaroti būtent klube svarstoma, kuriame smagiausia.

Dėmesį traukia Gedimino prospekte įsikūręs „Lithuanian Wild“. Sutikite, pats žodis „wild“ daug ką pasako – laikas šėlti! 15 metų veikiantis naktinis klubas vertinamas įvairiais aspektais. Vien faktas, kad startuota 2002-aisiais, skatina kelti nykštį viršun – tai laikas, per kurį sukaupta patirties, sklandžiai eita pirmyn. Na, o kalbant apie atmosferą reikia paminėti 500 kv. m. plotą. Lankytojams patogu ir tai, kad klubas dirba kiekvieną dieną. Vadinasi, mergvakarį bus galima susiorganizuoti patogiausiu laiku. Tai ypač priimtinas sprendimas, jei draugių darbo laikas nesutampa – galima susiderinti maksimaliai patogiai.

Norisi, kad klube būtų ne tik linksma, bet ir saugu, jauku. „Lithuanian Wild“ šiuos dalykus išskiria ir prisistato lankytojams (ir lankytojoms) kaip jauki, saugi vieta.

O žinote, kas dar labai svarbu? Tai, kad „Lithuanian Wild“ interneto svetainėje netgi yra atskiras meniu punktas, skirtas mergvakariams. Striptizo pamokos, vyrų striptizas, kaljanas… O kad šventė būtų dar įspūdingesnė, galima pagal savo norus papuošti erdvę ir pasidabinti pasirinktais apdarais – niekas tikrai nesupyks, jei visos nuspręsite pasidabinti kaip fėjos ar kaip stiuardesės.

Rezervuojate laiką ne vėliau kaip prieš 5 dienas ir mėgaujatės šėlsmu. Ir paruošiate draugę šeimyniniam gyvenimui.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *