Mergvakaris Vilniuje: plaukimas Nerimi

Mąstote, kokį gi mergvakarį suorganizavus? Sprendimą žino „Party boats“ ir pateikia jį interneto svetainėje partyboats.lt. Tai yra laivo nuoma Vilniuje. Kad pramoga linksma, sufleruoja nuotraukos, kuriose – pozityvios emocijos.

Norint, kad vakarėlis būtų pozityvus ir įsimintinas, atsakymas jau kaip ir žinomas – laivo nuoma. Ką sako šios paslaugos teikėjai? Jie teigia, kad mergvakaris – svarbi šventė. Ar mes su tuo sutinkame? Taip! Plaukiojimas po Nerį – smagus laisvalaikio praleidimo būdas ir galimybė maloniai pabūti su draugėmis.

Siūloma plaukti 1 arba 2 valandas. Pirmuoju atveju startas yra Lietuvos Respublikos Seimas, tada Šilo tiltas ir vėl Seimas. Antruoju atveju vietoje Šilo tilto įtraukiamas Valakampių 1-asis pliažas.

Pramoga gali būti įvardijama kaip originali. Turbūt reikėtų pritarti plaukiojimo organizatoriams, kad tai savičiau nei, pavyzdžiui, važiavimas limuzinu. Teigiama, kad laive gali švęsti 10–15 merginų. Vien pats buvimas laive yra pozityvumo garantas. Prie malonių pojūčių prisideda ir aplinka, kuria gėrimasi. Ieškančioms naujų potyrių ši pramoga tikrai patiks.

Ne vien naktiniai klubai ar limuzinai, bet ir pramoginis laivas yra tinkama vieta švęsti. Būtent mergvakaris yra tokia proga, kur ieškoma įdomesnių sprendimų, merginos nori pasilepinti kartu su būsima nuotaka.

Patogu, kad galima pasirinkti trukmę (kaip minėta, plaukimas trunka 1 arba 2 valandas). Tai reiškia, kad plaukiojimas tinkamas ir kaip visas mergvakaris, ir kaip jo dalis.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *