Saldus mergvakaris Kaune

 

Ar Kaune yra vietų, kur būtų galima smagiai atšvęsti mergvakarį? Tikrai taip. Mergvakaris, kuris simbolizuoja saldų gyvenimą. Juk būtent tai yra tobula. Dar ir patogioje vietoje – senamiestyje. Apie ką mes kalbame? Ogi apie mergvakarį, kuris tiesiogine žodžio prasme yra šokoladinis.

Šokolado istorija, gamyba, degustacijos, maloni atmosfera. Tuo galima pasimėgauti Kauno senamiesčio kavinėje. Paskambinus telefonu 8 673 61794 ar parašius el. paštu sokoladinis@jiko.lt suderinamos visos sąlygos. Taigi, kas konkrečiai siūloma?

Mergvakario dalyvėms bus papasakojama šokolado atsiradimo istorija. Gerų pasakotojų visada įdomu klausytis!

Merginos dalyvaus degustacijoje. Mmm, šokoladas! Ir ne bet koks, o nepaprastai skanus!

Būsima jaunoji ir jos draugės pamatys, kaip gaminami saldumynai. Rankų darbo saldainiai, visokiausios figūros – ne tik skanu, bet ir gražu!

Merginos galės ir pasigaminti saldainių. O kuriam gi vyrui nepatinka skaniai gaminanti žmona?.. Tarsi treniruotė prieš šeimyninį gyvenimą, tik nebuitiška, nenuobodi. Labai kūrybinga ir smagi treniruotė.

Bet koks gi mergvakaris be šio to pikantiško? Todėl siūloma dekoruoti ir mergvakariui būdingas figūrėles. Ne bet kokias, o pikantiškas! Kad šventė būtų dar įsimintinesnė, saldumynai gražiai supakuojami, merginos juos pasiima.

Programa trunka apie 1,5–2 valandas. Laikas praleidžiamas ne tik įdomiai, bet ir turiningai. Su gerų draugių kompanija, jaukioje aplinkoje, įsijaučiant į saldumynų gaminimo amatą. Saldus mergvakaris – saldaus šeimyninio gyvenimo užuomazga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *