Pabėgimo taktika

Jeigu jau nusprendėte, jos norite savo laisvą laiką praleisti pabėgimo kambaryje, į jį patekus, jums teks ir ištrūkti. Norint pabėgti, jūsų misija bus įveikti jums skirtas užduotis, mįsles bei galvosūkius. Žmonės, kurie mėgsta tokias pramogas ir gana dažnai aplanko pabėgimo kambarius teigia, kad galima susidaryti pabėgimo taktiką ir pataria, į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Pirmiausia atvykus į pramogos vietą, patariama labai įdėmiai įsiklausyti instruktažo. Jo metu organizatoriai pasako naudingų dalykų, kurių jums gali prireikti taip pat jie pabrėžia, ar reiks tik loginio mąstymo, ar gali prireikti ir fizinės jėgos. Išklausius instrukcijų ir susipažinus su taisyklėmis, jūs įleidžiami į kambarį. Pirmas įspūdis labai svarbus. Vos pateksite į visų, stenkitės viską apžiūrėti kuo atidžiau ir įsiminti detales, kurios gali būti jūsų užduočių sprendimai. Pabandykite atidaryti stalčius, dureles, apžiūrėti ar nėra paslėptų daiktų, kurie dažniausiai būna reikalingi pabėgimo eigoje.

Apžiūrėjus kambarį ir įsidėmėjus detales, galima galvoje dėliotis, kas galėtų būti užduočių sprendimai, o kas ne, tačiau pasak patyrusių dalyvių, ne visada viskas būna taip lengva, kaip atrodo iš pradžių. Dažnai pasitaiko, jog užduotys seka viena po kitos, ir ne visada teisingas užduoties sprendimas gali būti tinkamas. Pirmiausia reikia atlikti vienas užduotis ir tik tada galima pereiti prie kitų. Taigi labai svarbu pabandžius įvairius kodus, skaičių sekas bei užuominas nepasiduoti, o stengtis rasti kažką naujo, nes tikriausiai kodams dar neatėjo laikas. Gal būt įveikus keletą užduočių, kodas kuris pradžioje netiko niekur, jums bus labai reikalingas ir padės judėti pirmyn.

Jeigu kambaryje yra kodai, frazės ar kažkokie ženklai, jie dažniausiai yra reikalingi ir jais reikia naudotis Atrakinus kokią nors naują erdvę, svarbu apžiūrėti viską labai atidžiai ir išstudijuoti duotas užuominas, nes dažniausiai ten slepiasi reikalingi daiktai ar užduočiai atlikti reikalingos užuominos. Labai svarbu dirbti komandinį darbą ir galvoti logiškai. Kiekvienam komandos nariui turi būti skirta užduotis, kad tikslą pasiektumėte kartu. Komandinis darbas dažniausiai pagreitina procesą. Kuomet vienas narys daro vieną užduotį, kitas gali ieškoti sekančių užuominų.

Taigi, pabėgimo kambario auksinės taisyklės – jeigu yra vieta, kur reikia įvesti kodą – rasti kodą ir jį įvesti. Jeigu yra užrakintos durys, stalčiai, spintelės ar kažkokios erdvės, rasti kaip juos atrakinti. Jeigu matote spinelę, ją reikia nuimti. Vadovaujantis pagrindinėmis taisyklėmis jau galima padaryti nemažą darbą tikslo link, tačiau tik komandinis kruopštus darbas gali atvesti jus iki pat finišo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *