Ar sugebėsi rasti kodą? Vilniaus pabėgimų kambariai siūlo neeilines linksmybes

Esate žmogus, kuris mėgsta nuotykius, naujoves bei įdomias pramogas? Nuolat ieškote kažko naujo bei dar nebandyto? Būtent jums puiki pramoga gali būti įvairūs Vilniaus pabėgimų kambariai. Šiuo metu ši pramoga gana populiari ir sulaukia vis daugiau susižavėjimo. Galvosūkių kambarių kuo toliau tuo didesnis pasirinkimas, tad kiekvienas gali rasti sau tinkamą. Šiame straipsnyje bus rašoma apie „Užkoduotą“ pabėgimo  – galvosūkių kambarį.

Pirmiausia verta paminėti tai, kad Vilniaus pabėgimų kambariai, palyginus su kitais tokio pobūdžio kambariais, yra pakankamai pigūs, atsižvelgiant ir į tai, kad žaisti galės visa komanda, kurią gali sudaryti nuo dviejų iki šešių žmonių. Visai komandai duodamas laikas, skirtas iššifruoti užuominoms ir išspręsti uždaviniams. Šiame kambaryje kaip ir daugelyje duodama šešiasdešimt minučių.

Vos tik atvykus į pramogos vietą, lankytojus pasitinka kambario savininkas, kuris nuosekliai, aiškiai bei įdomiai paaiškina taisykles. Papasakojama ką galima daryti, ko ne, kaip pasiekti tikslą. Taisyklėse pabrėžiama, jog nereikia naudoti fizinės jėgos, kilnoti sunkių daiktų. Tam, kad rasti užuominas, reikia sukti galvą ir galvoti logiškai.  Po taisyklių aptarimo, lankytojai suleidžiami į kambarį, jiems leidžiama pasinerti į žaidimą.

Įėjus į kambarį pradedamas skaičiuoti laikas, per kurį reikia ištrūkti. Norint pabėgti iš kambario tenka gerai pasukti galvą bei išspręsti nemažai suktų galvosūkių, kurie padeda gauti tolimesnes užuominas ar kodus nuo spynų, kurios svarbios, norint keliauti tikslo link. Taip pat reikia rasti raktus, kurie yra nuo spynų, esančių aplink lankytojus. Tik suradus visas užuominas, išsprendus visus sukčiausius galvosūkius ir radus visus reikiamus  raktus bei kodus bus galima rasti paskutinįjį – svarbiausią raktą, kurio dėka pavyks ištrūkti iš šio pabėgimo kambario.

Vilniaus pabėgimų kambariai yra unikalus laisvalaikio praleidimas, kuris patiks visiems. Užduotys yra be galo įdomios ir unikalios. Joms nepasiruoši iš anksto. Tai daug loginio mąstymo reikalaujanti veikla. Būtent tuo ir žavus šis kambarys. Šis kambarys išsiskiria iš kitų tuo, jog turi telefoną. Jeigu personalas mato, jog jūs aklavietėje, visada bus į tai atsižvelgta ir gausite užuominų. Taigi, jeigu mėgstate loginį mąstymą ir iššūkius, užsukite ir puikiai praleisite laiką!

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *