Erotika tik miegamajame? Tikrai ne!

Daugumos žmonių sudaryti stereotipai sako, jog erotika privalo vyrauti tik miegamajame. Pasak jų, tai privatus ir labai intymus reikalais, todėl to nederėtų palikti viešai erdvei. Atsiradus striptizo klubams, tokios mintys buvo paneigtos, tačiau tokios vietos, tai lyg pasilinksminimo vieta tiems, kurie mėgsta „paganyti“ akis. Tačiau jau dabar, galima rasti vietų, kuriose renkasi kitokie žmonės. Žmonės mėgstantys erotiką, tačiau nemėgstantys naktinių klubų jau senai pagalvoja apie vietą, kurioje galėtų leisti laiką. Ir dabar tokia alternatyva yra – erotinis pabėgimo kambarys.

Vilniuje yra įsikūręs pabėgimo kambarys „HotRoom“, tai visiška naujovė ir visiškai kitokia pabėgimo kambarių versija. Tai kambariai, kuriuose gausu erotikos, nuotykių bei intymių užduočių. „HotRoom“ įsikūręs sekso prekių parduotuvės „Fantazijos“ patalpose. Šis kambarys turi dviejų temų kambarius, tai – „Lolitos parduotuvė“ ir „Grėjaus apartamentai“.

„Lolitos parduotuvė“ – tai kambarys kuriame Lolita – gudri ir išdykusi prekių suaugusiems parduotuvės savininkė jus įkalins savo sapne. Kambaryje karštą sapną sapnuosite ne Jūs, bet jūsų užduotis bus ištrūkti iš svetimos fantazijos arba liksite joje amžiams! Tai pirmasis pabėgimo kambarys, kurio aplinka ne dirbtinai sukurta. Kambarys įrengtas kaip sekso prekių parduotuvė, jame gausu įvairių vibratorių, sekso žaisliukų, lėlių, kaukių ir kitų erotinių aksesuarų. Nors patenkate į erotinį kambarį, viskas padaryta taip, jog nebūtų labai vulgaru. Užduotys įdomios ir netikėtos.

„Grėjaus apartamentai“ – tai legendomis apipinto personažo kambarys. Kambarys unikalus tuo, jog vos tik įėjus į kambarį, vienas komandos narys surakinamas prie Grėjaus kankinimo įrenginio, o kiti turi vykdyti užduotis, stengdamiesi išlaisvinti savo komandos narį tam, kad pramogą galėtų tęsti kartu. Kambario pagrindinė mintis – surasti paslaptingąjį Grėjaus botagą, kurio vertė yra be galo didelė. Jeigu per jums skirtą laiką – 60 minučių botago nesurasite – neištrūksite iš kambario. Likus kambaryje, Grėjus panaudos prieš jus viską, išlaisvindamas savo fantaziją. Tam, kad surasti paslaptingąjį botagą, turėsite įveikti daug nenuspėjamų, įdomių ir logikos reikalaujančių užduočių, kurios tvyrant įtampai, jog nepakaks laiko, atrodys be galo sudėtingos.

Apibendrinant galima teigti, jog „Lolitos parduotuvė“ bei „Grėjaus apartamentai“ tai du, be galo įdomus ir visiškai kitokio žanro pabėgimo kambariai, kurie sužadins kiekvieno fantaziją. Šiuos kambariu taip pat rekomenduojama rinktis švenčiant mergvakarius ar bernvakarius, mat šiose šventėse dažniausiai vyrauja erotika, kurios „HotRoom“ pabėgimo kambariuose daugiau nei kas gali įsivaizduoti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *