Gyvi pabėgimo žaidimai jau Vilniuje!

 

          Ieškote išskirtinių idėjų laisvalaikiui? Kviečiame Jus apsilankyti galvosūkių kambaryje „Live Escape Game“! „Live EscapeGame“ – tai didžiausia Lietuvoje pabėgimo kambarių erdvė: 435 kvadratinių metrų  ir 7 kambariai, iš kurių kol kas įrengti 5. Visi šie kambariai sukurti naudojant iš Šveicarijos įsigytą koncepciją ir prekės ženklą, taigi tai be galo kokybiški kambariai. Didžiausias Live Escape Game unikalumas: turi po du vienodus kambarius. Tai reiškia, kad ir didesnės komandos gali vienu metu patirti tą patį emocijų pliūpsnį. Maža to, jos taip pat gali pasidalinti į dvi dalis ir rungtyniauti, kuri įveikusi tas pačias užduotis į koridorių išeis pirmoji.

Pirmasis kambarys, kuris yra „Live Escape Game“ teritorijoje, tai „Vieno milijono byla“. Veiksmas Jus nukels į Šveicariją.  Istorija pasakoja, jog buvo apiplėštas bankas ir pavogta milžiniška suma. Kambaryje ne šiaip ieškote išėjimo, o sprendžiate bylą – banko apiplėšimą. Kambarys – tai Ciūricho miesto detektyvo kabinetas. Jame guli įvairiausi saugomi ar paslėpti banko apiplėšimo bylos įrodymai, dokumentai bei įkalčiai, kuriuos atradę ir sujungę“ į vieną visumą išspręsite bylą ir galėsite išeiti.

Antrasis kambarys – „ Žingsniai“. Tai visiškai kitokia patalpa, nei dauguma tokių vietų. Ši nuotaikinga ir žaisminga galvosūkių erdvė nustebins ne tik užduotimis, bet ir spalvų kontrastais. Kambarys smagus, jaukus bei labai įdomus. Turėsite išlaisvinti mąstymą ir žengti žingsnius daugybę kelių, kad įmintumėte netikėčiausias mįsles ir atskleistumėte kambario paslaptis. Jūsų žingsnius lydės muzika ir moteriški aukštakulniai.

Trečiasis „Live Escape Game“ siūlomas pabėgimų kambarys – „TIK TAK“. Tai kambarys – keleivinė geležinkelio stotis. Stotis būtų neįsivaizduojama be skirtingu laiku į įvairius miestus ir įvairiomis kryptimis vykstančių traukinių. Būtent šita tema ir vienija visas užduotis, kurias teks išspręsti ieškant rakto nuo išėjimo durų. Visos užduotys – tai skaičių ir raidžių paieška įvairiems kodams. Tačiau kiekvieno tų kodų atradimo būdai skiriasi iš esmės ir tai suteikia šiam kambariui savitumo.

Taigi, norintiems puikiai praleisti laiką, siūlome pasirinkti vieną iš „Live Escape Game“  siūlomų pabėgimo kambarių. Pasirinkus šią pramogą, liksite sužavėti ir tikrai nenusivilsite. „Live Escape Game“  – kokybė, emocijos ir daug gerų įspūdžių.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *