Ieškai naujos pramogos? Duck Out būtent tau!

 

Yra žmonių, kurie negali nustygti vietoje ir nuolat ieško kažko naujo. Nesenai pasirodimo kambariai sparčiai populiarėja ir kuo toliau tuo kambarių atsiranda daugiau. Esate išbandę visus pabėgimo kambarius Vilniuje? Duck Out nauja, nesenai pasirodžiusi vieta, kurioje gausu galvosūkių bei nuotykių.

Duck Out pabėgimo kambario tema – paslaptingoji “Area 51” karo bazė Nevados dykumoje, į kurią esą 1947 m. buvo nugabentos Rosvele sudužusio ateivių laivo nuolaužos ir “žalių žmogeliukų” kūnai. Kambarys iš tiesų įrengtas labai įdomiai ir originaliai. Kambario interjere yra daug detalių, susijusių su mokslu – astronomija, chemija. Nors kambaryje ir gausu įvairių mechanizmų, mokslinių prietaisų, tačiau rengiant kambarį labiau atsižvelgta ne į interjerą, bet į galvosūkius.

Įėjus į erdvę skirtą žaidimui, pabėgimo kambario dalyviai jaučiasi kaip įsilaužėliai. Jie patenka į apleistą mokslininkų darbo stotį: tiesa, “laužtis” ir vėliau išrūkti reikės ne jėga, o gudrumu bei loginiu mąstymu. Daugumoje galvosūkių reikia suvesti skirtingose kambario pusėse esančius ir atrastus bei pastebėtus daiktus bei užuominas ir dekoracijas ar net gi panaudoti viską kartu – nes tik sugalvojus, kad vieną ar kitą užuominą reikia naudoti kartu, galima rasti tolimesnius nurodymus, kodus ar užduotis, reikalingas išėjimui. Pačiame galvosūkių centre, nėra apšvietimo ir tai suteikia dar daugiau adrenalino, tačiau apie tai yra pagalvota ir nereikia jaudintis, jog viską teks daryti tamsoje – tam kad būtų įdomiai ir viskas atrodytų kuo realistiškiau, dalyviams įteikiami žibintuvėliai.

Šis kambarys unikalus savo sumanymu. Interjeras, detalės, dekoracijos – viskas labai gerai apgalvota ir išpildyta. Net didžiausiam kritikui ši erdvė paliks neišdildomą įspūdį. Jeigu domitės ateiviais, kambarys taip pat sužavės ir paliks geras emocijas. Esate žmogus, kuris mėgsta pasukti galvą ir viską išspręsti pats, net jeigu būtų labai sunku? Puiku, šis kambarys įkurtas atsižvelgiant būtent į tokią auditoriją. Teks stipriai pasukti galvą ieškant užuominų, kadangi jos nėra surašytos aiškiai ir labai matomai. Taip pat čia gausu daiktų, kurie turi būti naudojami drauge, taigi visą tai teks sugalvoti patiems. Jeigu net jums, mėgstantiems iššūkius kils sunkumų, per racijas galėsite prašyti pagalbos, kuri užves jus ant kelio!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *