Vilniaus pabėgimų kambariai – be komandinio darbo nei iš vietos

Į Lietuvą pamažu skverbiasi visokiausios tradicijos iš kitų šalių. Viena tokių tradicijų – „Team building“. Tai komandos formavimas įvairiais būdais, stengiantis išgauti kuo didesnį supratimą tarp žmonių, esančių komandoje. Komandos gali būti įvairios, tiek mokymosi įstaigose, tiek įvairiuose projektuose, o dažniausiai – darbe. Tam, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai, komandoje esantys nariai turi suprasti vieni kitus ir stengtis, kad juos suprastų. Taigi, Lietuvoje daugėja įmonių, kurios norėdamos savo komandas suvienyti, rengia jiems bendras pramogas. Viena iš puikių pramogų skatinančių komandą bendrauti, tai Vilniaus pabėgimų kambariai.

Vilniaus pabėgimų kambariai turi itin paprastas taisykles. Komandos paprasčiausiai turi atlikti užduotis tam, jog būtų pasiektas tikslas – jie išeitų dar nepasibaigus laikui. Taisyklės kaip ir visur vienodos, duodamas laikas, kaip ir paprastai keturiasdešimt penkios minutės ir komanda turi rasti sprendimus, kaip išeiti iš kambario. Tačiau kambariai turi viena esminį išskirtinumą, kurio dėka yra ypatingai ugdomas kolegų bendravimas.

Šiuose galvosūkių kambariuose unikalumas yra tas, jog komanda paskirstoma į dvi vienodo dydžio komandas ir šios komandos įleidžiamos į atskiras patalpas. Viename iš šauniausių pabėgimo kambarių legenda sako, jog jūs patekote į itin slaptą ir užkoduotą butą, kuris įsikūręs Maskvoje, o užduotis – rasti kompromatą Putleriui ir laiku pasprukti iš kambario. Būnant dviejose atskiruose kambariuose, būtina pasitelkti komandinį darbą, kadangi šie du kambariai susiję ir viena komanda turi kitai labai aiškiai nupasakoti viską, ką mato, tam, kad būtų galima atlikti vieną ar kitą veiksmą. Jei organizatoriai mato, kad jums sunkiai sekasi, padeda, tačiau iš jūsų tikimasi tikro komandinio darbo ir susikalbėjimo. Kambariai pilni dėlionių ir galvosūkių,todėl užduotys nevaikiškos, tačiau nėra neįveikiamos. Susikaupus ir radus bendrą kalbą iš kambario pavyksta išeiti beveik visiems.

Šie originalūs ir komandinį darbą skatinantys galvosūkių kambariai pilni detalių, daiktų bei  įvairių baldų, apie kuriuos reikia kalbėtis norint atlikti užduotis. Tai vieta, kurioje geriausiai sužaidžia tarpusavyje jau susibendravę ir vienas kitą pažįstantys žmonės, tačiau darbdaviai puikiai renka šį kambarį ir naujai suburtoms komandoms. Taigi, jeigu norite patikrinti kaip gebate susikalbėti su savo artimaisiais ar tiesiog norite linksmai praleisti laiką, siūlome išbandyti šiuos galvosūkių kambarius.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *