Išgyvenk tikrą siaubą – būk pagrobtas!

Turbūt kiekvienas esame matę filmus apie pagrobimus ir įvairias tokias nelaimes. Šiuo metu tai gana opi tema ir visuomenėje, tačiau retas kada patyrė tą jausmą, kuomet pats esi pagrobtas. Aišku, tas jausmas nepavydėtinas.. O dabar.. Įsivaizduokite, kad esate pagrobti ir uždaryti rūsyje. Rūsys senas, apleistas, kur akivaizdu jog ilgą laiką niekas nebuvo įžengęs. Maža to baisaus vaizdo aplink – jus pagrobė ne kas kitas, o psichopatas.

Taip atrodo pabėgimo kambario Psichopatas“ žaidimo pradžia. Šis kambarys įsikūręs Kaune, patogioje miesto vietoje. Tai gana populiarus ir tokių pramogų mėgėjų pamėgtas kambarys. Taigi, suburiate komandą iš dviejų – penkių žmonių ir jūs pagrobiami.

Žaidimas prasideda. Kambaryje įsijungia ekranas ir jame prisistato pats pagrobėjas – psichopatas. Iš jo nerišlių pasakojimų suprantate, jos jam tikrai nelabai gerai su protu irjis nusprendė pažaisti su jumis ir jūsų gyvybėmis. Tam, kad išgyventumėte, turėsite išspręsti visas pagrobiko sugalvotas užduotis bei mįsles. Negana to, jog kambaryje jūs pagrobti ir uždaryti, tačiau su jumis kartu dar ir bomba, kurią jūs privalote išminuoti, norėdami likti gyvi. Jeigu bomba nebus išminuota, rytojaus galite ir nebe sulaukti..

Psichologinio trilerio kambaryje nėra daug dekoracijų bei daiktų, kurie nebūtų reikalingi siekiant atlikti užduotis ir išspręsti galvosūkius. Anaiptol, tai dera prie kambario sumanymo, juks pagrobėjo tikslas ir yra įrengti kambarį taip, kad galėtų vaikyti bei valdyti savo aukas.

Kambario įdomumui paskatinti, organizatoriai sugalvojo,jog viso žaidimo metu, aukos bus stebimos. Jas stebi pats psichopatas ir jis turi teisę kištis į žaidimą.Psichopatas matydamas, jog dalyviai labai greitai sprendžia užduotis, gali juos klaidinti bei kreipti netinkama linkme, siekdamas prilėtinti jų tempą. Taip pat užstrigus vienoje vietoje ir nebežinant ko imtis, psichopatas padeda žaidėjams duodamas užuominų. Viskas vyksta kada pagrobėjas užsimano,todėl būtina galvoti logiškai, ar jums sakoma tiesa, ar tenorima suklaidinti. Vienaip ar kitaip, organizatorių tikslas vienas – kad visi dalyviai ištrūktų iš kambario, tačiau siekiama, kad išsineštų kuo daugiau emocijų.

Taigi, tai vieta skirta pasinerti į aukos vaidmenį ir pasižiūrėti kaip jūsų smegenys reaguoja į stresines situacijas. Kambarys puikiai tinka jūsų laisvo laiko praleidimui ar netgi švenčių šventimui – organizatoriai lanksčiai žiūri į šventes ir scenarijų pakreipia tokia linkme, kokia jūs norite.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *