Košmarų kambarys

Pakalnės 13 – tai pabėgimo kambarys įsikūręs Vilniaus mieste. Tai gana populiarus ir lankytojų pamėgtas žaidimas. Savininkai prisistato, kaip košmarų kambario įkūrėjai. Kambarys kupinas netikėtumų, jau pati pradžia be galo intriguojanti ir įdomi  – du dalyviai surakinami ir įvedami į kambarį. Jie atrakinami tik tada, kuomet išprotėjęs balsas tai nuspręs. Kas vyksta toliau, nesinori atskleisti,tai intriga, tačiau užuomina tokia,  kad pradėtumėte žaisti komandinį žaidimą, jums teks palūkėti.

Rekomenduojamas dalyvių amžius yra nuo keturiolikos metų. Tai, pasak organizatorių, nėra jautresniems žmonėms pavojingas žaidimas, tačiau jis sukelia nemažai emocijų. Savininkai pasakoja, jog visi garsai, apšvietimas ir kiekviena detalė sukurta taip, kad dalyviai norėtų kuo greičiau ištrūkti.

Šis kambarys tai lyg orientacinis žaidimas. Jame gausu įvairiausių daiktų,kurie surinkti iš kaimų, miestelių ir vietų, kurios labai įdomios. Daiktų tikrai labai daug ir jie iš tiesų ne visi reikalingi. Vos tik radus su išėjimu susijusį daiktą, prie jo paprastai būna ir lapelis su užuomina, kur rasti kitą užduotį. Taigi, tai panašu į orientacinį žaidimą, kurio metu komanda privalo dirbti kartu, mat viskas turi seką. Kambaryje pasitaikys užduočių, į kurias veltis tikrai nesinorės, tačiau tai neišvengiama.

Tiesa, yra sudėtingų galvosūkių, kuriuos galima spręsti atskirai nuo komandos. Už kai kuriuos galvosūkius skiriamas papildomas laikas pabėgimui, kitos būtinos pabėgimui. Visa tai – “klasikiniai galvosūkiai” ir matematinės užduotys. Matematikos “Pakalnės 13” kambaryje tikrai nemažai, galbūt net daugiausia lyginant daug tokių pabėgimo kambarių.

Patalpa, kurioje vyksta žaidimas nėra labai didelė, tačiau priimama net iki vienuolikos žmonių komanda. Kadangi vietos nėra daug, tokia didelė komanda gali būti kliūtis, mat pasitaiko, jog kai kurias užduotis ir užuominas dalyviai randa greičiau nei priklauso ir tai gana supainioja tiek dalyvius tiek komentuojantį balsą.

„Pakalnės 13“ taip pat turi ir kitų pramogų bei organizuoja bernvakarius, mergvakarius, įmonių vakarėlius, apimančius daugiau nei vien „košmarų kambarį“. Pats kambarys turi trumpesnę 30 minučių versiją, o ateityje planuojama pasunkinta pusantros valandos versija. Taip pat šeimininkai žada įrengti „pabėgimo namą“ Trakuose kuriame pabėgimo laikas žadamas net trys valandos!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *