Nugalėk savo baimes

Sakoma, kad norint nugalėti savo baimes, reikia pažvelgti joms į akis ir su jomis susidurti. Turbūt niekam ne paslaptis, jog kiekvienas žmogus, net ir tas kuris atrodo labai drąsus ir dedasi toks esąs , visi turime baimių. Vieni bijo įvairių gyvių, kiti aukščio ar dar kažko, ko net negalėtume pagalvoti, bet faktas vienas – visi turi baimių.

Šiuo metu visame pasaulyje, o taip pat ir Lietuvoje populiaru leisti laiką pramogaujant. Viena iš tokių rinkoje pasirodžiusių pramogų – pabėgimo kambariai. Taigi, kalbant apie baimes, yra tokių pabėgimo kambarių,kurie skatina pažvelgti savo baimėms į akis ir jas nugalėti.

Pirmasis toks kambarys, kuriame žmogus priverstas susidurti su savo baimėmis – Phobia Hole – pabėgimo kambarys įsikūręs pačiame Vilniaus senamiestyje. Tai baugia atmosfera garsėjantis galvosūkių kambarys, kuriame norint atlikti užduotis ir išeiti iš šio kambario, teks susidurti su pačiomis įvairiausiomis ir žmogiškiausiomis baimėmis. Tamsa, vorai, pelės visa tai ir dar daugiau baisybių laukia jūsų baimių ir siaubo kambaryje Phobia Hole. Šį kambarį sudaro trys patalpos,kuriose vyksta žaidimas. Visos patalpos skirtingos ir ruošia jums netikėtų emocijų bei siaubo gūsį.

Visiems gerai žinoma ir dažnai patiriama baimė – tamsa. Tamsos baimė viena populiariausių pasaulyje ir tai ne paslaptis. Tamsoje, net ir pačioje jaukiausioje aplinkoje viskas atrodo be galo baisiai. Mūsų smegenys linkusios prisigalvoti dalykų, kurių nėra ir tai pasireiškia būtent tamsoje. Tuomet viskas atrodo baisiau,emocijos stipresnės, pojūčiai taip pat jautresni. Jūsų komandos tikslas – nematant nieko, tačiau pasikliaunant savo pojūčiais ištrūkti iš šio pabėgimo kambario Vilniuje.Kambaryje vyrauja visiška tamsa, šviesa yra pamiršta ir niekas jums negelbėja.  Organizatoriai pažada,kad įveikti tamsos baimę nebus labai lengva, tačiau labai smagų ir įsimintiną laiką jie garantuoja!Šioje vietoje ne tik nugalėsite savo baimes, bet ir lavinsite loginį mąstymą, komandinį darbą bei jutimo ir uoslės receptorius.

Taigi, nebijokite pažvelgti savo baimėms į akis. Pabėgimo kambariai suteikia puikią progą įveikti savo baimes. Tai puiki alternatyva, kadangi viskas remiasi komandiniu darbu, o dirbant komandoje,viskas lengviau, svarbiausia, išsirinkti tinkamą komandą!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *