Paranormalus kambarys

Visus paranormalių reiškinių, šiurpių istorijų ir dvasių mylėtojus turime nudžiuginti. Atsidarė puiki vieta,kurioje ne tikpraleisite laiką nepamirštamai, tačiau ir susidursite sušiurpu, kuris aplanko kalbant apie dvasias ar stebint mistinius filmus. Tai pabėgimo kambarys Vilniuje  – „Poltergeistas“. Vien jau pavadinimas “Poltergeistas” ir siužetas papasakotas prieš pasineriant į pramogą išduoda, kad jūsų laukia baisus pabėgimo kambarys. Šeimininkai kiekvienam lankytojui net duoda pasirašyti specialų dokumentą – kad yra sulaukęs aštuoniolikos, nėra nėščia moteris, kad supranta, jog kambarys yra tikrai baisus ir jis yra susipažinęs su visomis šiomis sąlygomis.

Kambario siužetas labai aiškus: jūs esate paranormalių reiškinių ieškotojai ir tyrinėtojai. Jūsų komanda atsiųsta į namą, kuriame vaidenasi maža mergaitė, nerandanti ramybės. Tikslas –ištrūkti iš kambario, kitaip po valandos neįvykdžius šio tikslo namas dings ir jūs taip pat kartu išnyksite.

Šiame kambaryje baisiausia tai, jog tu esi apimtas nežinomybės. Tu niekada nežinai ką padarys besivaidenanti mergaitė, kuomet tu padarysi vienokį ar kitokių veiksmą siekiant ištrūkti. Pabėgimo kambaryje gausu elektronikos, kurios veikimas tikrai primena vaiduoklių darbus. Slapti kampeliai, ertmės, šviesos, garsai, viskas gerai apgalvota irsukuria baisią atmosferą. Taip pats kambarys yra išsiskiriantis iš kitų tuo, jog jame nėra nei vieno raktelio ar spynelės atrakinamos kodu, kaip labai populiaru tokio tipo kambariuose.. Šeimininkai teigia,jog tokių “eilinių” galvosūkių neįrenginėjo specialiai. Jie mano, kad pabėgimo kambariai turi būti unikalūs ir jiems jau laikas orientuotis ne į kodus ir spyneles, o į specialias įrangas ir sistemas sukurtas būtent tam kambariui ir tai tematikai.Pasak jų, šią idėją jiems pasiūlė Ukrainos pabėgimo kambariai,kur ši pramoga yra labai moderni ir populiari.

Kaip pridera paranormalių reiškinių tyrinėtojams, į namą, kuriame siaučia poltergeistas, dalyviai jau nuo pat pradžių eina apsiginklavę specialiais prietaisais. Tai – prietaisas, skirtas apžiūrėti įvairius tarpelius ir skyles, bei ypatingos pirštinės, kurių nusiimti negalima visą žaidimą.

Pabėgimo kambario savininkai siekdami suteikti kuo kokybiškesnes paslaugas, atsižvelgia į kiekvienos komandos lūkesčius. Prieš pradedant žaidimą, organizatoriai komandai liepia atlikti anketą, kurioje užduodami klausimai, kiek kartų komanda norės išgirsti patarimus, ar organizatoriai turėtų  padėti jiems savo iniciatyva, ar komanda nori pati prašyti pagalbos.Pabėgimo kambarys nėra labai sudėtingas; vidutinis komandų pabėgimo laikas – ~45 min. su maždaug 2-3 papildomais patarimais. Tiesa, yra ir sudėtingų užduočių, kurių vien savo jėgomis neįveikia beveik niekas. Ne viename galvosūkyje pats pirmas į galvą atėjęs logiškas sprendimas greičiausiai nebus teisingas, reikės paieškoti sudėtingesnių alternatyvų.Yra daug galvosūkių, kurie atrodo paprasti ir labai logiški, tačiau jie iš tiesų nėra tokie lengvi kaip atrodo ir reikalauja daugiau pastangų.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *