Siaubo viešbutis

Mėgstate iššūkius? Dievinate psichologinius filmus, kurie priverčia pamąstyti ir pašiurpsta oda? Tuomet privalote priimti intriguojantį siaubo kambario „The Horror Hotel“ jums metamą iššūkį!

„The Horror Hotel“ tai siaubo kambarys įsikūręs Vilniuje, Šnipiškėse, taigi rajonas labai patogus, kadangi netoli centro, todėl pasiekti šią vietą nebus sudėtinga tiek savo, tiek viešuoju transportu. Norint apsilankyti šiame kambaryje – privaloma išankstinė rezervacija. Kambario darbo laikas nuo dešimtos ryto iki vienuoliktos valandos vakaro, taigi, kiekvienas gali rasti sau patogiausią ir tinkamiausią laiką. Kambarys dirba ir savaitgaliais, taigi dirbantiems pramogautojams nėra jokių problemų apsilankyti šioje vietoje. Keliaujant į siaubo kambarį, rekomenduojama suburti komandą, kurią sudarytų nuo 2 iki 4 žmonių.

Pats kambarys tai pirmasis pabėgimo kambarys Lietuvoje siaubo tematika. Tai toli gražu ne penkių žvaigždučių viešbutis, jame gausu gryno psichologinio siaubo. Šioje vietoje jūs nerasite gana banalių ir kartais net ne siaubą, o juoką keliančių nupjautų galūnių dekoracijų, kraujų ar kitokių įmantrybių, tačiau pati seno pastato aplinka privers jus pasijusti nejaukiai. Nejauki aplinka bei puikiai sužaistas pastato apšvietimas, garsai, viskas tarpusavyje dera ir persipina į vieną baisų bei šiurpų junginį, kuriame jūs atsiduriate. Kambaryje nėra ir aktorių, kurie jus gąsdintų, tačiau jūsų mintys tokioje atmosferoje bus tas aktorius atliekantis didžiausią vaidmenį šiame siaubo žaidime.

Komandai skiriama šešiasdešimt minučių tam, kad išeitų iš baisaus viešbučio. Užduotys,kurias įveikti pavyksta pasitelkus loginį mąstymą bei patirtį, iš esmės nėra labai sunkios, tačiau dalyvių smegenys tokioje aplinkoje tarsi užsikoduoja. Įėjus į kambarį pasidaro sunkiau galvoti, šviesos, garsai ir visokios mintys blaško, neleidžia susikaupti ir apsunkina net pačias lengviausias mįsles. Nors užduotys ir nesunkios, tačiau šiurpas veikia ir tik 70 procentų visų komandų pavyksta ištrūkti laiku.

Taigi, jeigu dievini siaubo filmus, negali praeiti pro apleistą pastatą jo neaplankęs tu privalai apsilankyti „The Horror Hotel“ siaubo pabėgimo kambaryje. Čia užduotys įdomios, įtraukiančios. Kambaryje ne tik atlikinėsi užduotis, bet ir trukdant tamsai, garsams ir mintims turėsi priversti save susikaupti ir išeiti iš kambario.  Jeigu senai nejautei šiurpo  kūne, bei pasiilgai tikro adrenalino? Apsilankyk siaubo motelyje. Ar tau pavyks iš jo pabėgti?

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *